inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Krasnystaw i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Krasnymstawie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Krasnymstawie.

Znajdź księgowego w Krasnymstawie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Współczesna technologia bardzo ułatwia pracę w księgowości. Doskonale widzę, jakie mamy możliwości przyspieszenia i usprawniania księgowania.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Jak to jest ze współpracą z innymi księgowymi? Pomagacie sobie często konsultując różne problematyczne kwestie?

Tak, bardzo często konsultuję się z koleżanką księgową. Zdarza się, że gdy tylko wyartykułuję problem, rozwiązanie pojawia się samo. Odpowiedzi kreślą się już podczas omawiania sprawy. To wszystko jest oczywiście poparte przepisami, ale przeanalizowanie z kimś danej sytuacji pomaga w znalezieniu właściwego rozwiązania.

Księgowość nie jest w takim razie pracą dla samotnego wilka.

Absolutnie nie jest! Codziennie kontaktujemy się z klientami i z urzędnikami. Umiejętność komunikowania się jest bardzo ważna.

A z drugiej strony rozwój technologiczny w zawodzie księgowego w jakiś sposób wpływa na uproszczenie tych kontaktów. Jak się Pani pracuje w aplikacji inFaktu?

Różnie. Na pewno dużym ułatwieniem jest sprawność obiegu dokumentu. Klient ma możliwość zrobienia zdjęcia fakturze i zamieszczenia go bezpośrednio w aplikacji. Czasami trzeba zachować ostrożność, bo aplikacja sama podpowiada sposoby księgowania i trzeba szczegółowo sprawdzać ich poprawność.

Jestem księgową „starej daty”: lubię widzieć na papierze co się dzieje, sprawdzić wszystko dokładnie i mieć pewność, że wszystko jest w porządku z dokumentami. Algorytm jednak nie jest człowiekiem, więc zwrócenie uwagi na poprawność księgowania jest bardzo ważne. Zdarza się, że coś się błędnie zaksięguje i wtedy trudniej jest to poprawić niż zrobić to samo od początku. Dostrzec błąd to jedno, ale odksięgowanie dokumentu i zaksięgowanie go ponownie zajmuje więcej czasu.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Krasnystaw – przejrzyj specjalizacje księgowych

Usługa inFakt Księgowi to kompleksowa (lub w uzgodnionym zakresie) obsługa księgowa, realizowana przez wskazanego przez Klienta Księgowego. Udogodnieniem jest możliwość wybrania Księgowej, która spotyka się z Klientami w danej lokalizacji (np. w biurze rachunkowym w Krasnymstawie) albo specjalizującej się w konkretnej dziedzinie (np. Księgowa dla gastronomii, branży IT, itd.). Klienci, którzy nie czują potrzeby lub nie mogą spotykać się z Księgową, mogą zdecydować się na księgowość zdalną. W takim przypadku kontakt z Księgową zachowywany jest za pomocą aplikacji inFakt lub telefonicznie. Z księgowości online chętnie korzystają młode mamy, które prowadzenie firmy łączą z opieką nad dzieckiem i osoby wykonujące tzw. wolne zawody. Niewątpliwą zaletą usługi jest możliwość dostosowania zakresu współpracy do swoich potrzeb. Dlatego Klient usługi nie musi opłacać działań, z których nie będzie korzystać. Kiedy zajdzie potrzeba dodatkowe wsparcia, ustalony pakiet usług można zmodyfikować.

Współpracę z osobistą Księgową wspiera program do faktur i księgowości. Narzędzie jest tak skonstruowane, aby zapewnić optymalne i efektywne użytkowanie. Nie ma nic wspólnego z podobnymi programami, których obsługa jest skomplikowana. Aplikacja inFakt została przemyślanie zaprojektowana – każdy kolejny krok jest intuicyjny i rozplanowany na podstawie naturalnych zachowań Klientów. W razie jakichkolwiek problemów z obsługą programu – inFakt oferuje pomoc techniczną oraz księgową. Dzięki mobilnej wersji aplikacji, dostęp do dokumentów, plików, rejestrów i innych danych jest wyjątkowo łatwy i wygodny

Zamknij