inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Kętrzyn i okolice (0)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Nie znaleźliśmy księgowych spełniających Twoje kryteria

Spróbuj zmienić ustawienia filtrów lub ograniczyć ich ilość

Sprawdź listę polecanych księgowych w Kętrzynie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Kętrzynie.

Znajdź księgowego w Kętrzynie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Wychodzę z założenia, że o wszystkim trzeba uświadomić klienta czarno na białym.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Dlaczego zdecydował się Pan na księgowanie klientów z inFaktem?

Tak naprawdę… Po prostu znalazłem ogłoszenie i zaaplikowałem, no i tak ta moja przygoda się rozpoczęła!

Czy ma Pan jakieś wypracowane sposoby na płynną współpracę z klientem? Czy jest taki jeden klucz, z którego Pan korzysta?

Chyba nie… Z każdym klientem trzeba dogadywać się indywidualnie. Tak jak mówiłem, jeden klient woli kontakt tylko mejlowy. Mam klientów, z którymi nigdy nie rozmawiałem telefonicznie.

Trzeba też się wyczuć, znaleźć to flow, zweryfikować czego klient tak naprawdę potrzebuje, a każdy potrzebuje czegoś innego.

Jeden potrzebuje stałej opieki księgowego i dopieszczenia, a drugi jest zadaniowcem i nie chce żadnego rozwijania wyjaśnień. Jeden potrzebuje, żeby mu wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić skąd się coś bierze, a drugi zada pytanie i chce od razu otrzymać odpowiedź: „tak” albo „nie”. Są różne typy ludzi, a więc i różne typy klientów – to cały przekrój. Wystarczy poznać ich oczekiwania, a wtedy współpraca układa się dobrze.

Czy Pana klienci są z miasta, w którym Pan mieszka, czyli z Olsztyna, czy z całej Polski?

Nie, z całej Polski. Kontaktuję się z nimi telefonicznie lub mejlowo, i klienci sobie to chwalą. Mam klientów z Olsztyna, oczywiście, ale myślę, że to będzie około 20 procent wszystkich moich klientów. Pozostali są z całej Polski i tutaj nie ma żadnej bariery. Przy dzisiejszym dostępnie do usług księgowego nie ma to znaczenia, a nawet wręcz przeciwnie, myślę, że to wiele ułatwia. Wożenie dokumentów do biura rachunkowego jest uciążliwe, i dla klienta i dla księgowego.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Kętrzyn – tutaj lista sprawdzonych księgowych

Usługa inFakt Księgowi skierowana jest do każdego przedsiębiorcy, który księgowość firmy chce powierzyć w odpowiedzialne i bezpieczne ręce. Oferta obejmuje opiekę osobistej Księgowej albo biura rachunkowego oraz dostęp do programu do faktur i księgowości. Na co konkretnie mogą liczyć Klienci usługi? Na rzetelną i profesjonalną obsługę księgową realizowaną przez sprawdzony podmiot. Współpracujący z inFaktem Księgowi traktują księgowość nie tylko jako sposób na zarabianie pieniędzy, ale też jako pasję. Chętnie dokształcają się i czytają branżowe publikacje. Dzięki temu w odpowiednim czasie wiedzą o zmianach w ustawach i prawie i mogą przygotować do nich Klientów. Księgowe pracują w biurach w całej Polsce – w dużych miastach i małych miasteczkach, a nawet wsiach. Część Księgowych obsługuje Klientów online, wykorzystując telefon i internet (za pomocą aplikacji inFakt). Księgowi wspierają Klientów na kilku płaszczyznach – rachunkowej, finansowej, podatkowej, kadrowej i płacowej. Zakres współpracy ustalany jest w porozumieniu z Klientami.

Pracę Księgowych wspomaga program do księgowości i fakturowania. Z programu można korzystać nie tylko za pomocą komputera, ale również (w wersji mobilnej) z telefonu i tabletu. Cenią to Klienci, którzy często są poza biurem albo zwyczajnie lubią mieć wgląd do księgowości firmy zawsze, kiedy mają na to ochotę. Oferta inFaktu nie jest przysłowiowym kupowaniem kota w worku, ponieważ Klienci decydując się na usługę, znają jej koszt i wiedzą, co w zamian otrzymają.

Zamknij