inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Kępicach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Kępicach.

Znajdź księgowego w Kępicach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Marta Serafin - księgowa z Gdańska
To dla mnie bardzo interesujące: i biznes klienta i on sam, to w jaki sposób prowadzi tę działalność, w jaki sposób świadczy usługi.
Marta Serafin, księgowa inFakt z Gdańska

Zajmijmy się tym, czym Pani się zajmuje w pracy, czyli księgowością. Od jak dawna jest Pani księgową?

Działalność założyłam 2-3 lata temu, ale wcześniej pracowałam w korporacji, między innymi w dziale księgowości, w dziale podatków, zajmowałam się też audytem wewnętrznym. Ale samą księgowością w ramach działalności gospodarczej zajmuję się od ponad dwóch lat. Zajmuję się księgowością dla działalności gospodarczej, ale też dla spółek z o.o., a więc chodzi tu o pełną księgowość.

Jestem też doradcą podatkowym, więc jeśli ktoś ma jakieś zapytania czy wątpliwości w sprawach podatkowych to je konsultuję, piszę opinie, także artykuły podatkowe na blog inFaktu. Natomiast głównie zajmuję się obsługą przedsiębiorców i firm.

Widzę, że jest Pani zajęta! Ale czy Pani się specjalizuje w jednej branży lub kilku branżach pokrewnych?

Nie, obsługuję wszystkie branże. Moi klienci zajmują się między innymi działalnością usługową, np. są programistami, grafikami czy zajmują się doradztwem technicznym, mam też klientów w branży budowlanej, remontowej, kosmetycznej, fryzjerskiej.

A więc te dziedziny są bardzo rozległe. Pełne spektrum. Jest to dla Pani ciekawe?

Bardzo ciekawe! Bardzo mnie interesuje to, czym zajmują się moi klienci i zawsze się staram dużo dowiedzieć o usługach, które świadczą czy o działalności handlowej, którą prowadzą. Zawsze na początku zadaję im dużo pytań żeby jak najlepiej poznać ich pracę. To dla mnie bardzo interesujące: i biznes klienta i on sam, to w jaki sposób prowadzi tę działalność, w jaki sposób świadczy usługi. W skrócie, każdy klient jest dla mnie bardzo ważny i dlatego interesuję się branżą, w której działa.

Zobacz profil księgowej Marty Serafin

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Kępice – lista sprawdzonych księgowych do dyspozycji

Usługa inFakt Księgowi za pomocą jednego produktu wspiera przedsiębiorców w kilku obszarach zarządzania firmą. Wszyscy Klienci mają możliwość wybrania Księgowej dostosowanej do charakteru działalności, potrzeb firmy i osobistych preferencji. W prostej wyszukiwarce Klienci mogą w stosownym miejscu zaznaczyć lokalizację (np. Księgowa Kępice), typ działalności oraz inne oczekiwania (np. Księgowa z językiem niemieckim). Opcja wyboru kryteriów gwarantuje, że wyszukane oferty Księgowych i biur rachunkowych w pełni pokryją się z potrzebami przedsiębiorcy. Ostateczny wybór księgowości do współpracy ułatwi możliwość sortowania po ocenach, które Księgowym przyznali inni Klienci.

Wszyscy Księgowi inFaktu to doświadczeni specjaliści. Chętnie wyjaśnią wszelkie nurtujące kwestie początkującym przedsiębiorcom. Cena usługi obejmuje nie tylko obsługę księgową, ale i dostęp do aplikacji inFakt. Aplikacja umożliwia wystawianie i wysyłanie zawsze poprawnych faktur, wykonywanie przelewów do ZUS i US, a nawet pozwala ubiegać się o finansowanie. Aplikacja dostępna jest do pobrania na urządzenia z systemem iOS i Android, co usatysfakcjonuje Klientów ceniących możliwość kontroli finansów swojego biznesu z każdego miejsca. Krótko mówiąc – wszystko, co potrzebne jest w zarządzaniu finansami firmy, można znaleźć w usłudze inFakt Księgowi.

Zamknij