inFakt Księgowi
Medium

Katarzyna Nowak
Księgowa współpracuje z inFakt w ramach Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Księgowa inFakt Pracuję w biurze rachunkowym w Sosnowcu, Olkuszu, Dąbrowie Górniczej, Mysłowicach. Prowadzę także księgowość klientów z całej Polski online i telefonicznie.

Biuro rachunkowe 'Perfekt' mieści się w Sosnowcu i prowadzi kompleksowe usługi księgowe dla małych oraz średnich podmiotów gospodarczych. Naszym głównym celem jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej obsługi w zakresie świadczonych przez nasze biuro usług z poszanowaniem czasu oraz potrzeb Klienta.

Po więcej szczegółów na temat oferty oraz zakresu usług jakie prowadzi nasze biuro rachunkowe zapraszamy na stronę z ofertą.

Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Kwalifikacje te potwierdza Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 33468/2009. Dodatkowo nasze umiejętności poparte są wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług księgowych.
W celu zabezpieczenia Klientów jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

Współpraca z infakt

Księgowa współpracuje z inFaktem krócej niż rok

Specjalizacje księgowe
Budowlana, Remontowa Doradztwo, Usługi prawne Handel IT Medyczna Transport
Ukończone szkoły i szkolenia

Kwalifikacje te potwierdza Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 33468/2009.

Udostępnij

Opinie (0)

Wszystkie opinie pochodzą od klientów, których obsługuje Katarzyna. Każdy klient inFakt co 3 miesiące ocenia księgowego - poniżej widzisz te oceny.

Zamknij