inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Kaliszu Pomorskim i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Kaliszu Pomorskim.

Znajdź księgowego w Kaliszu Pomorskim blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Joanna Grochala - księgowa ze Szczecina
Staram się pracować w taki sposób, żeby nie musieć niczego szukać. Dla każdego klienta mam jeden segregator, z odpowiednimi przekładkami.
Joanna Grochala, księgowa ze Szczecina

Czuje się Pani w jakiś sposób częścią firm, z którymi Pani współpracuje?

Tak. Tak, tym bardziej, że mam klientów, z którymi współpracuję od kiedy zaczęłam pracę w inFakcie. Można powiedzieć, że już się dobrze znamy. Kiedy otwieram konto klienta w aplikacji, już mniej więcej wiem, co mogę tam znaleźć. Czasem ktoś mnie zdziwi, bo pojawi się jakiś niespodziewany zakup, ale jednak raczej wiem, czego się spodziewać. To jest księgowość, a więc pewne rzeczy są powtarzalne. Każdego miesiąca robimy jednak schematycznie zbliżone rzeczy rozliczając faktury klientów.

Narzeka Pani na tę schematyczność?

Nie, bo częstym urozmaiceniem tej pracy są zmiany przepisów, a tego nie brakuje. Owszem, rozliczanie jest powtarzalną czynnością, ale jednak trzeba być z przepisami na bieżąco. Niektórym może się wydawać, że ta praca może być nużąca. Myślę, że do księgowości trzeba mieć odpowiedni charakter.

Jak rozpoznać taki charakter?

Kiedy nabrałam doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym, zaczęłam uczyć nowe osoby. W ciągu tych kilku lat uczyłam już wiele osób. Traktuję to w ten sposób, że chcę odwdzięczyć się losowi za to, że ktoś kiedyś nauczył mnie wszystkiego od zupełnych podstaw. Mam taką misję księgową – chcę dać komuś szansę odnaleźć się w tym zawodzie, zwłaszcza, że trudno jest zdobyć doświadczenie, kiedy się dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki.

Dlatego przyjmuję młode osoby na staż, żeby przynajmniej nabrały jakiegoś pojęcia o tym, co ich może czekać w tym zawodzie. To też dla nich dobra szansa na to, żeby zweryfikowali, czy to jest w ogóle to, co chcieliby robić w życiu. Jest sporo osób, które po trzymiesięcznym stażu mówi, że się do tego nie nadają.

Zobacz profil księgowej Joanny Grochali

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Zamknij