inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Janów Lubelski i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Janowie Lubelskim i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Janowie Lubelskim.

Znajdź księgowego w Janowie Lubelskim blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Tak, bardzo często konsultuję się z koleżanką księgową. Odpowiedzi kreślą się już podczas omawiania sprawy.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Porozmawiajmy przez chwilę o kontaktach z klientami. W jakiej najczęściej są formie?

Najlepszym sposobem na wytłumaczenie niejasności jest kontakt telefoniczny lub spotkanie i możliwość wyjaśnienia niejasności podczas rozmowy. Podczas rozmowy na gorąco pojawiają się dodatkowe pytania i wtedy wyjaśniam wszystko na bieżąco. Ważny jest też kontakt mejlowy, zwłaszcza podsumowanie uprzedniej rozmowy telefonicznej. To pozwala mi wrócić po jakimś czasie do odpowiedzi, których udzieliłam.

A jak to jest z kontaktem osobistym? Jest potrzebny?

To chyba najlepsza możliwość kontaktu z klientem. Jest bardziej wielowymiarowy, inaczej formują się relacje.

Często kontaktuje się Pani osobiście z klientami?

Nie, niezbyt często ze względu na to, że głównie pracuję zdalnie. Mam klientów zlokalizowanych w całej Polsce i kontakt osobisty jest możliwy dość rzadko. Często zdarza się, że nigdy nie spotkaliśmy się osobiście. Natomiast nie jest to żadna bariera, współpraca na odległość też układa się bez zarzutu, zwłaszcza, że mamy współcześnie wiele narzędzi umożliwiających komunikację na odległość.

Jakie są te ułatwienia?

Na przykład formy kontaktu z urzędami skarbowymi. Dziś urząd nie wymaga tego, żeby pojawić się osobiście z segregatorem dokumentów. Czynności sprawdzające odbywają się drogą elektroniczną. Wysyłam skany wymaganych dokumentów mejlem i to wystarczy.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Janów Lubelski – tu znajdziesz zaangażowaną księgową

Właścicieli firm z każdego sektora gospodarki i o dowolnej wielkości powinna zainteresować usługa inFakt Księgowi. Usługa skupia w sobie produkty, które usprawnią funkcjonowanie każdej firmy. Cena usługi zawiera opiekę wybranego, osobistego Księgowego i dostęp do aplikacji inFakt. Aplikacja jest to – najprościej mówiąc – nowoczesny program do faktur i księgowości. Pozwala np. na wystawianie dokumentów sprzedaży z możliwością natychmiastowego opłacania lub generowanie i wysyłanie pliku JPK. Program ma wbudowany szereg funkcjonalności, ale jednocześnie jest prosty w użytkowaniu i bardzo intuicyjny. Dzięki temu narzędziu łatwo jest zarządzać nie tylko finansami firmy, ale i sprawami kadrowymi i magazynowym.

Każdy Klient usługi może też wybrać Księgowego, w którego ręce odda księgowość. Księgowi inFaktu świadczą usługę najwyższej jakości z zachowaniem odpowiednich standardów. Cechuje ich nie tylko profesjonalna obsługa Klientów, ale i cenią współpracę opartą na lojalności, poufności i życzliwości. Miernikiem jakości pracy Księgowego są oceny wystawione przez jego dotychczasowych Klientów. Każdy Użytkownik usługi może się z nimi zapoznać, zanim sam dokona wyboru księgowości. Najlepszą rekomendacją usługi są docierające sygnały, że ofertę inFaktu przedsiębiorcy polecają sobie wzajemnie.

Zamknij