inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Iławie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Iławie.

Znajdź księgowego w Iławie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Wychodzę z założenia, że o wszystkim trzeba uświadomić klienta czarno na białym.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Porozmawiajmy przez chwilę o pracy z nowym klientem. Jak wygląda rozpoczęcie współpracy z księgowym? Załóżmy, że zakładam działalność gospodarczą. Co się dalej dzieje? Co muszę wiedzieć?

Rozmawiamy. Przede wszystkim pytam: na jakich zasadach pani założyła działalność, jaką formę działalności pani wybrała, jaką formę rozliczania. Dalej: czym pani się zajmuje, co pani już ma w swojej działalności. Zaczynam doradzać co warto wprowadzić do działalności. Wypytuję – nieraz dość dociekliwie – ale to wiąże się tylko i wyłącznie z tym, że chcę pomóc podatnikowi. Na przykład, klient może być często nieświadomy, że coś co należy do jego majątku prywatnego, a czego używa do pracy w swojej działalności, można do niej wprowadzić i tym samym obniżyć swoje podatki.

Przeprowadzam więc taki mocny wywiad z klientem i potem decydujemy o tym jak działamy dalej. Zawsze wypytuję klientów o wszystko. To nie wynika z mojego wścibstwa, tylko z chęci pomocy klientowi.

Uwielbiam gdy ktoś jest przede wszystkim szczery. Lepiej powiedzieć prawdę i nie kombinować bo łatwiej mi będzie naprawić pewne błędy i doradzić. Właśnie dzięki szczerości współpraca lepiej się układa i buduje zaufanie – to też jest ważne. Myślę, że zaufanie koniecznie powinno się pojawić pomiędzy parą księgowy – przedsiębiorca. Z moimi klientami mamy ułożone wzajemne zaufanie, o czym świadczą często sytuacje, które spotkają mnie w kontaktach z nimi.

Czy w takim razie dobrze jest znać branżę swojego klienta? Czy znajomość branży klienta ułatwia Panu współpracę z nim? Czy może to nie ma aż takiego znaczenia?

Ma znaczenie. Jeżeli ktoś się specjalizuje, na przykład w branży prawnej, wie więcej o specyfice tego zawodu, jak co „można ugryźć”. Jeżeli ktoś specjalizuje się w produkcji, czyli obsługuje przedsiębiorstwa produkcyjne to też pewnie jest mu łatwiej.

Niektórzy księgowi mają swoje specjalizacje – znam księgowego, który pracuje tylko z radcami prawnymi i nie obsługuje żadnej innej gałęzi. Tak sobie wybrał, tak się zresztą reklamuje, ma sporo klientów i współpracuje tylko z radcami. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie bo pomyślałem, że to może rodzić konkurencję pomiędzy jego klientami, ale okazuje się, że to im nie przeszkadza. Mój znajomy jest zadowolony bo specyfika, w której pracuje jest jedna i cały czas się w tym dokształca.

Czyli księgowanie to absolutnie nie jest nudna praca?

Nie, nigdy nie poczułem tego, że jestem znudzony tym wszystkim. Znalazłem to, co lubię, a to ważne.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Iława – wybierz idealnego księgowego dla swojej firmy

InFakt Księgowi to obsługa księgowa firm, prowadzona w profesjonalny i przyjazny sposób. Księgowi i Księgowe inFaktu ogromną wagę przykładają do zachowania wysokiego poziomu usługi i utrzymania satysfakcji Klientów. Miernikiem jakości współpracy z Księgowymi są cykliczne oceny, wystawiane przez Klientów. Opinie są jawne i każda osoba, która stoi przed wyborem Księgowej może się z nimi zapoznać. Biura rachunkowe i Księgowe obsługują Klientów w obszarze księgowo-finansowym, podatkowym i kadrowo-płacowym. Zakres współpracy jest bardzo szeroki, spełni oczekiwania zarówno osób prowadzących kilkuosobowe jak i znacznie większe firmy. Księgowi są kompetentni i doskonale przygotowani do wykonywania swojego zawodu – ukończyli prestiżowe wyższe uczelnie, zdobyli różnego rodzaju certyfikaty. Uczestniczyli i wciąż uczestniczą w kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z nowościami i zmianami w prawie. Oprócz tego wykazują życzliwą, prokliencką postawę – cierpliwe odpowiadają na pytania, rzeczowo wyjaśniają niezrozumiałe kwestie. Są świadomi, że nie każdy Klient zna się na księgowości i podatkach i nieraz trzeba objaśnić zawiłości „ludzkim językiem”.

Usługa obejmuje także dostęp do aplikacji inFakt, zawierającej program do faktur i księgowości. Aplikację można pobrać na tablet i smartphone i mieć wgląd do księgowości firmy z każdego miejsca, gdzie jest internet. inFakt Księgowi zaspokaja potrzeby Klientów zajmujących się praktycznie każdą dziedziną gospodarki i pracujących w dowolnej lokalizacji w kraju. Rozległa wiedza Księgowych oraz dojście do innowacyjnej technologii zapewniają sprawną realizację celów oraz łatwy dostęp do potrzebnych danych.

Zamknij