inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Hrubieszowie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Hrubieszowie.

Znajdź księgowego w Hrubieszowie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Współczesna technologia bardzo ułatwia pracę w księgowości. Doskonale widzę jakie mamy możliwości przyspieszenia i usprawniania księgowania.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Porozmawiajmy przez chwilę o byciu na bieżąco w pracy księgowego. Jak Pani się dokształca?

Korzystam ze szkoleń na platformie Lex i informacji tam dostępnych. W zależności od tego jak są wprowadzane zmiany w prawie podatkowym, pojawiają się szkolenia, z których można skorzystać zdalnie. Można je obejrzeć w dowolnym momencie. Często jest tak, że jakieś zmiany zostają wprowadzone, ale ich głębsza znajomość nie jest mi akurat potrzebna w praktyce.

Wystarczy, że mam świadomość tego, że są wprowadzone, natomiast nie w każdą muszę się szczegółowo zagłębiać bo na przykład nie mam klientów zajmujących się działalnością o danym profilu.Być może kiedyś będę miała, więc dobrze, że te szkolenia są dostępne na bieżąco.

Natomiast najlepszą nauką jest zastosowanie danego przepisu w praktyce. W momencie kiedy pojawia się jakiś problem, należy po prostu przeanalizować jakie przepisy mają zastosowanie w kontekście danej sytuacji. Na pewno bardzo pomagają konsultacje z Krajową Informacją Skarbową, ale też literatura fachowa. Często też posiłkuję się artykułami i interpretacjami w danym temacie.

Tych źródeł poszerzenia wiedzy jest bardzo dużo i chyba można nic nie robić, tylko czytać. Stara się Pani na bieżąco znajdować odpowiedzi na pytania, które się pojawiają?

Tak, także dlatego, że wiele kwestii, które dla klientów są problematyczne, dla mnie są oczywiste. Najczęściej znam rozwiązanie danego problemu, bo już kiedyś miałam z nim do czynienia. Ale zdarza się też tak, że pojawia się jakiś nowy temat i wtedy muszę znaleźć odpowiedzi. W takiej sytuacji proszę klienta o chwilę na przeanalizowanie sytuacji i znalezienie rozwiązania. Szukam wtedy wyjaśnienia w literaturze fachowej i przepisach, konsultuję problem z KIS-em oraz z innymi księgowymi.

Co konkretnie lubi Pani w tej pracy? Czy jest coś takiego w księgowości, co panią pociąga?

Rozwiązywanie problemów i kontakt z klientem. To, że klient zwraca się do mnie i oczekuje specjalistycznej, fachowej wiedzy. To, że mogę mu pomóc w trudnych sytuacjach, rozwikłać niejasności, wytłumaczyć pewne rzeczy, ubrać te wyjaśnienia w przystępne słowa, tak, aby wszystko było zrozumiałe. Ale przede wszystkim lubię kontakt z klientem.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Hrubieszów – znajdź księgową, na której można polegać

Produkt marki inFakt, usługa inFakt Księgowi to wsparcie dedykowanej Księgowej oraz dostęp do programu do faktur i księgowości online. Usługę wyróżnia elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań Klientów. Księgowi inFaktu zajmują się m.in. księgowaniem kosztów, informowaniem o możliwych formach opodatkownia, wysyłką deklaracji do ZUS i US, wysyłką pliku JPK, obsługą kadrowo-płacową. Użytkownicy usługi samodzielnie decydują, której Księgowej powierzyć obsługę firmy. Baza Księgowych inFaktu zawiera kilkaset profili (ta liczba wciąż rośnie) podmiotów z całego kraju – Hrubieszowa, Lublina i innych miejscowości. Duży odsetek Księgowych dopuszcza współpracę online. To wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców z małych miejscowości, w których jest deficyt biur rachunkowych i dla wszystkich osób, którym po prostu wygodniej jest współpracować zdalnie.

Księgowi inFaktu stale podnoszą swoje kwalifikacje – kończąc studia podyplomowe, biorą udział w szkoleniach i kursach, czytają branżowe publikacje, aby na bieżąco być ze zmianami w prawie lub nawet je wyprzedzać. Naturalną sprawą są zmiany zachodzące w firmie, rozwój usług lub zmiana branży. Dlatego w inFakcie można modyfikować uzgodniony zakres współpracy, aby dostosować go do aktualnych potrzeb, związanych z reorganizacją firmy. Aplikacja inFakt, czyli program do księgowości i faktur zapewnia bezpieczny obieg dokumentów i ma wiele praktycznych funkcji. Aplikacja jest udostępniona do pobrania na tablety i smartfony, a to oznacza, że wystarczy mieć dostęp do internetu, aby skorzystać z możliwości własnego biura księgowego.

Zamknij