inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Górowo Iławeckie i okolice (0)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Nie znaleźliśmy księgowych spełniających Twoje kryteria

Spróbuj zmienić ustawienia filtrów lub ograniczyć ich ilość

Sprawdź listę polecanych księgowych w Górowie Iławeckim i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Górowie Iławeckim.

Znajdź księgowego w Górowie Iławeckim blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Odpisuję mu (Klientowi) zawsze gdy do mnie napisze, obojętnie czy to jest godzina 23:00, weekend czy środek tygodnia.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Przejdźmy do pracy z klientem. Ilu Pan ma klientów?

Około 30.

To dużo, czy mało?

Przy moim etacie, myślę, że to dużo. Tak naprawdę mam 8 godzin na etacie i dodatkowo 30 klientów – to dość sporo. Już z tego dnia mało zostaje, ale spokojnie daję sobie radę. Tak organizuję się w życiu, że udaje mi się wszystko ogarnąć.

Czyli księgowy to bardzo dynamiczny zawód?

Tak, i bardzo odpowiedzialny wbrew pozorom. Inna sprawa, że księgowi trochę są traktowani jak piąte koło u wozu – finansowego pożytku z nas nie ma, a księgowy to ten, który wiecznie coś chce, cały czas ma jakiś problem, o coś pyta i tak dalej. No niestety, z pracy księgowych pieniędzy nie będzie, ale za to uchronimy naszego klienta przed karami czy odpowiednio mu doradzimy.

Znowu napsocę na tych księgowych, ale z zasady księgowy nie może doradzać. Księgowy tak naprawdę może tylko na podstawie otrzymanych dokumentów dokonywać księgowań. Doradztwem zajmują się tylko i wyłącznie doradcy podatkowi, radcy prawni albo adwokaci. To może wiązać się to z karą, choć na co dzień, gdy ktoś przychodzi do biura księgowego i pyta co zrobić – księgowy mu mówi, to jest normalna sprawa.

Chyba też od księgowego oczekujemy doradztwa podatkowego bo nie wiemy, że to nie jest ta osoba, do której powinniśmy się zwracać.

To też jest taka kultura jeśli chodzi o korzystanie z usług zawodów zaufania publicznego – mówię nie tylko o doradcach podatkowych ale i adwokatach, czy też radcach prawnych. Niechętnie korzystamy z ich usług, wolimy spytać księgowego. Myślę, że przyjdzie taki czas, choć na razie w Polsce jest jak jest. Jeśli będą zarobki wyższe to pewnie będziemy chętniej korzystać z innych usług. Ten aspekt finansowy może tu być przyczyną.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Górowo Iławeckie – zobacz listę solidnych księgowych

Usługa inFakt Księgowi została stworzona z myślą o prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i właścicielach firm każdej wielkości. Wiele specjalizacji, będących domenami Księgowych, pozwala wszystkim przedsiębiorcom zaoferować obsługę księgową dopasowaną do oczekiwań i potrzeb. Na początku należy wiedzieć, że wśród Księgowych inFaktu znajdują się Księgowe i biura rachunkowe pracujące online, stacjonarnie w biurze (np. Górowie Iławeckim), jak i łączące te wartości – dopuszczające współpracę zdalną, spotkania we własnym biurze i dojeżdżające do siedzib Klientów. Księgowi dbają m.in. o poprawne księgowanie kosztów, wystawianie dokumentów sprzedaży, kontakt i reprezentowanie Klienta przed US i ZUS, obsługiwanie obszaru kadr i płac. Ramy współpracy ustalane są w porozumieniu z Klientami i jest możliwe, aby je poszerzyć, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Usługę charakteryzuje koncentracja nie tylko na prawidłowym prowadzeniu księgowości, ale i na wykorzystaniu nowoczesnych możliwości informatyczno-technologicznych. Dlatego – w pakiecie ze wsparciem Księgowego – Klienci otrzymują dostęp do aplikacji inFakt. Program do faktur i księgowości został udoskonalony pod kątem wygody użytkowania i wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności. Warto wspomnieć, że Klienci mogą poprzez aplikację np. ubiegać się o finansowanie bieżącej działalności firmy. Korzystanie z usługi optymalizuje koszty, oszczędza czas i zapewnia przedsiębiorcom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Zamknij