inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Głubczyce i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Głubczycach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Głubczycach.

Znajdź księgowego w Głubczycach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Joanna Hamerska - księgowa z Opola
Moim zadaniem jest poinformowanie klienta o zmianach i znalezienie takich rozwiązań, żeby mógł szybko i łatwo wprowadzić ewentualne modyfikacje w swojej działalności.
Joanna Hamerska, księgowa z Opola

W jaki sposób praca księgowego wspomaga działanie przedsiębiorstwa?

Przede wszystkim staram się otwarcie rozmawiać z przedsiębiorcami i możliwie jak najlepiej poznać ich firmę, sposób działania, typy transakcji, jakich dokonują i tym podobne. Podpowiadam różne rozwiązania. Spotykam się z wieloma przedsiębiorcami i każdy z nich ma swoje sposoby na rozwiązanie różnego rodzaju problemów, a ja, rozmawiając z nimi, uczę się tego od nich. Jeśli na przykład przedsiębiorca chce rozszerzyć swoją działalność, ważne dla mnie jest, by najpierw omówił to ze mną.

Tłumaczę mu wtedy, jaki wpływ na jego podatki będą miały zmiany, których chce dokonać, głównie dlatego, by miał jasność, czy dany ruch będzie rzeczywiście opłacalny. Gdy już dochodzi do rozszerzenia działalności, mój klient będzie już dokładnie wiedział jakie zmiany go czekają. Myślę, że może być wtedy spokojny i działać dalej, a nie zajmować się księgowością.

Spotyka się Pani z wieloma przedsiębiorcami i omawia z nimi metody działań w firmie, pomaga Pani rozwiązywać problemy. Czy uczy się Pani skutecznych metod i w razie potrzeby może Pani zaproponować podobne działanie innemu przedsiębiorcy?

Konkretne rozwiązania problemów są bardzo indywidualne dla każdego rodzaju branży, ale owszem, korzystam z doświadczeń moich klientów. Jeśli widzę, że w danej sytuacji najlepsze byłoby takie rozwiązanie problemu, które sprawdziło się już kiedyś, sugeruję to. Oczywiście każdy problem wymaga indywidualnego podejścia, natomiast jeśli tylko mam doświadczenie i wiem, że jakieś rozwiązanie, z którym mój klient się wcześniej nie spotkał jest dobrym ruchem, podpowiadam je.

Z tego co słyszę, nieustannie rozwija się Pani w pracy!

Tak, bardzo mi zależy na tym, żeby się stale rozwijać. Księgowość jest takim zawodem, w którym rozwój jest konieczny. Ciągłe zmiany przepisów wymagają tego, że musimy być na bieżąco. To z jednej strony jest wymóg tej pracy, ale bardzo to lubię. Poszerzam swoje doświadczenia i ciągle dowiaduję się czegoś nowego, a przedsiębiorcy nieustannie mi dostarczają nowych tematów.

Zobacz profil księgowej Joanny Hamerskiej

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Głubczyce - zorganizowane księgowe dla każdej branży

Każdy lubi upraszczać sobie życie. Na gruncie osobistym, towarzyskim i zawodowym. To z myślą o właścicielach, którzy chcą zoptymalizować i usprawnić prowadzenie biznesu została zaprojektowana oferta inFaktu. Dlaczego usługa inFakt Księgowi ułatwia prowadzenie działalności? Po pierwsze – usługę księgową realizują doświadczone biura rachunkowe i Księgowe. Klienci mogą skupić się na realizowaniu wizji rozwoju biznesu czy poszukiwaniach odbiorców dla swoich produktów – pozostając w poczuciu spokoju i wiedząc, że księgowość jest w bezpiecznych rękach. Księgowi nie tylko profesjonalnie prowadzą księgowość, ale cały czas się szkolą i aktualizują wiedzę. Na bieżąco śledzą zmiany w prawie, aby w odpowiednim momencie przedstawić Klientom dostępne rozwiązania. Klient może zdecydować się na współpracę ze zdalną Księgową lub pracującą stacjonarnie w biurze księgowym (np. w Głubczycach). Niezależnie od tego Klient ma możliwość wygodnego kontaktowania się z księgowością – telefonicznie lub internetowo (np. za pomocą aplikacji inFakt).

W zakresie usługi mieści się dostęp do nowoczesnego programu do faktur i księgowości. Aplikację warto pobrać na swoje urządzenie mobilne, ponieważ korzystanie z programu poprzez tablet lub smartfon znacznie ułatwia codziennie czynności. Np. za pomocą telefonu można przesłać koszty do księgowości lub wystawić fakturę kontrahentowi będąc w jego siedzibie. Aplikacja inFakt jest bardzo intuicyjna, ale w przypadku problemów z jej obsłużeniem - inFakt służy pomocą techniczną i księgową.

Zamknij