inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Głogówek i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Głogówku i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Głogówku.

Znajdź księgowego w Głogówku blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Joanna Hamerska - księgowa z Opola
Jeżeli mój klient potrzebuje skonsultować ze mną różne sprawy, zawsze się dostosuję.

Zobacz profil księgowej Joanny Hamerskiej

Jak wygląda Pani dzień pracy?

Zaczynam od mejli. Tak się składa, że mam bardzo dużą liczbę klientów z branży IT. Doba nam się troszeczkę rozchodzi – wielu informatyków pracuje często w nocy i wtedy też do mnie piszą. Ale to się dobrze składa, bo ja pracuję rano, kiedy oni jeszcze śpią, więc kiedy wstają, wszystkie odpowiedzi już mają przygotowane. Na szczęście są wyrozumiali i wiedzą, że księgowy też musi czasami spać, więc nie oczekują odpowiedzi o 3 nad ranem.

Oczywiście zdarzają się telefony od klientów w godzinach wieczornych, ale to w ogóle nie jest problem bo rozumiem, że czasem po prostu musimy mieć pewne odpowiedzi jak najszybciej. Tak że pracuję od samego rana, ale nie ustalam sztywnych godzin kontaktu dla moich klientów. Mają świadomość, że jeśli sprawa jest pilna i potrzebują dopytać o pewne sprawy, mogą dzwonić w godzinach wieczornych lub w weekendy.

Czy ma Pani jakieś pasje w życiu prywatnym, które balansują trochę to aktywne życie w pracy księgowej?

Jestem molem książkowym! Uwielbiam literaturę! Dużo czytam – nie tylko tekstów ustaw, publikacji i prasy branżowej. To oczywiście też, natomiast prywatnie totalnie pochłaniam książki, co więcej, zawsze jakąś mam przy sobie i jeśli tylko mam chwilę, od razu się zaczytuję.

To ważne! Wymagania w pracy i w życiu codziennym pochłaniają bardzo dużo czasu i energii więc może potrzebujemy mieć tę książkę w torebce żeby na chwilkę się wyłączyć i zresetować?

Tak, z książką odświeżam umysł. Uważam po prostu, że dzięki książkom możemy się oderwać na chwilę od codzienności, przenieść się w zupełnie inny świat, o którym akurat czytamy. Bardzo tego potrzebuję i cieszę się, gdy uda mi się tak zorganizować wieczór, w którym rozsiadam się wygodnie z książką i nic innego nie istnieje!

Zobacz profil księgowej Joanny Hamerskiej

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Głogówek – doświadczone księgowe, także z dojazdem

Internet niesie za sobą coraz więcej możliwości. Nie tylko w sprawach codziennych, ale i w biznesowych. Dzięki globalnej sieci można pozyskiwać nowych partnerów i kontrahentów, zamawiać i sprzedawać usługi Klientom z innej części globu. Więc dlaczego nie wykorzystać internetu do prowadzenia księgowości? Przecież biura rachunkowe z reguły także mają stały i bezproblemowy dostęp do internetu. Wspierając się nowoczesną aplikacją do faktur i księgowości, można uzyskać kombinację siły wiedzy człowieka i możliwości technologii. A to wszystko da się otrzymać bez wychodzenia z domu. Aby zaspokoić potrzeby takich przedsiębiorców, zaprojektowano usługę inFakt Księgowi. Klientów wspierają profesjonalne Księgowe online oraz otrzymują oni funkcjonalny program do faktur księgowości. Klienci, ceniący sobie spotkania z dedykowaną Księgową, mogą wybrać podmiot obsługujący Klientów stacjonarnie (np. w Głogówku).

Aplikacja inFakt, która mieści wspomniany program do faktur, jest do pobrania na urządzenia mobilne. Dzięki temu przedsiębiorcy nie muszą mieć dostępu do komputera, aby załatwiać sprawy związane z rachunkowością, podatkami i kadrowo-płacowe. Narzędzie zawiera wiele przydatnych funkcjonalności, usprawniających i przyspieszających wykonywanie codziennych czynności. Najlepszą rekomendacją usługi dochodzące do nas sygnały, że właściciele firm polecają ją sobie nawzajem.

Zamknij