inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Giżycko i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Giżycku i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Giżycku.

Znajdź księgowego w Giżycku blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Z moimi klientami mamy ułożone wzajemne zaufanie, o czym świadczą często sytuacje, które spotkają mnie w kontaktach z nimi.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy Pana klienci są z miasta, w którym Pan mieszka, czyli z Olsztyna, czy z całej Polski?

Nie, z całej Polski. Kontaktuję się z nimi telefonicznie lub mejlowo, i klienci sobie to chwalą. Mam klientów z Olsztyna, oczywiście, ale myślę, że to będzie około 20 procent wszystkich moich klientów. Pozostali są z całej Polski i tutaj nie ma żadnej bariery. Przy dzisiejszym dostępnie do usług księgowego nie ma to znaczenia, a nawet wręcz przeciwnie, myślę, że to wiele ułatwia. Wożenie dokumentów do biura rachunkowego jest uciążliwe, i dla klienta i dla księgowego.

Czy ma Pan jakieś wypracowane sposoby na płynną współpracę z klientem? Czy jest taki jeden klucz, z którego Pan korzysta?

Chyba nie… Z każdym klientem trzeba dogadywać się indywidualnie. Tak jak mówiłem, jeden klient woli kontakt tylko mejlowy. Mam klientów, z którymi nigdy nie rozmawiałem telefonicznie.

Trzeba też się wyczuć, znaleźć to flow, zweryfikować czego klient tak naprawdę potrzebuje, a każdy potrzebuje czegoś innego. Jeden potrzebuje stałej opieki księgowego i dopieszczenia, a drugi jest zadaniowcem i nie chce żadnego rozwijania wyjaśnień. Jeden potrzebuje, żeby mu wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić skąd się coś bierze, a drugi zada pytanie i chce od razu otrzymać odpowiedź: „tak” albo „nie”. Są różne typy ludzi, a więc i różne typy klientów – to cały przekrój. Wystarczy poznać ich oczekiwania, a wtedy współpraca układa się dobrze.

A czy te oczekiwania klientów bywają zaskakujące? Ma Pan takie sytuacje, że musi się Pan przez chwilę zastanowić o co w ogóle tutaj chodzi?

Czasem tak bywa. Czasem też klienci myślą, że księgowy musi wszystko zrobić a okazuje się, że nie wszystko jest zadaniem księgowego.

Bywa, że klienci myślą, że księgowi nie mają co robić. Ja jestem wyrozumiały – tak mi się przynajmniej wydaje! – i zawsze staram się zrozumieć, że nie wszyscy zawsze mamy akurat czas. Uznaję, że to jest w porządku, natomiast nie zawsze klienci rozumieją nas i potrafią nieraz nawet brzydko odpowiedzieć. Tak że tak, są różne sytuacje.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Giżycko – upewnij się, że wybrałeś sumienną księgową

Usługa inFakt Księgowi to rozwiązanie problemów przedsiębiorców, poszukujących profesjonalnej, ale i przyjaznej księgowości. Usługa łączy wiedzę specjalistów z dziedziny księgowości, podatków, kadr i płac z dostępem do nowoczesnej technologii. Doświadczone Księgowe i Księgowi zajmują się obsługą księgową firmy, przy wsparciu programu do faktur i księgowości. Klienci sami decydują, która Księgowa lub biuro rachunkowe otoczy opieką ich firmę. Księgowi pracują ze swoich biur w różnych miejscowościach (np. w Giżycku) albo online obsługują Klientów z całego kraju. Księgowi mogą pochwalić się dyplomami prestiżowych uczelni, ukończeniem studiów podyplomowych, udziałem w kursach i szkoleniach branżowych. Wciąż się dokształcają, śledzą zmiany w prawie i ustawach. Wraz z każdą zmianą planują działania optymalizacyjne i poszukują nowych rozwiązań. Księgowi są wysoko oceniani przez Klientów, czego potwierdzeniem są komentarze widoczne na profilach.

Usługa dostosowywana jest to potrzeb firmy, możliwości i preferencji Klientów. Wykupiony pakiet obejmuje ustalony zakres wsparcia, ale – gdy zajdzie potrzeba – Klient może go poszerzyć o dodatkowe cykliczne, lub jednorazowe działania. Dostęp do aplikacji inFakt wspiera zarządzanie księgowością firmy. Klienci nie muszą korzystać z przesyłki kurierskiej ani dojeżdżać do biura Księgowej, aby przekazać np. fakturę kosztową. Teraz mogą to zrobić poprzez program, wykorzystując przy tym swój tablet lub telefon. Osoby zastanawiające się nad wykupieniem oferty księgowej doceniają ją za fakt, że doskonale wiedzą, co dostaną w jej ramach i oczekiwane korzyści od razu mogą skonfrontować z kosztem usługi.

Zamknij