inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Frombork i okolice (5)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Fromborku i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Fromborku.

Znajdź księgowego w Fromborku blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Klient wykonując usługę u kontrahenta od razu może wystawić mu fakturę w swoim telefonie i mu ją wysłać. To też jest super rzecz!
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy ma Pan jakieś wypracowane sposoby na płynną współpracę z klientem? Czy jest taki jeden klucz, z którego Pan korzysta?

Chyba nie… Z każdym klientem trzeba dogadywać się indywidualnie. Tak jak mówiłem, jeden klient woli kontakt tylko mejlowy. Mam klientów, z którymi nigdy nie rozmawiałem telefonicznie. Trzeba też się wyczuć, znaleźć to flow, zweryfikować czego klient tak naprawdę potrzebuje, a każdy potrzebuje czegoś innego. Jeden potrzebuje stałej opieki księgowego i dopieszczenia, a drugi jest zadaniowcem i nie chce żadnego rozwijania wyjaśnień.

Jeden potrzebuje, żeby mu wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić skąd się coś bierze, a drugi zada pytanie i chce od razu otrzymać odpowiedź: „tak” albo „nie”. Są różne typy ludzi, a więc i różne typy klientów – to cały przekrój. Wystarczy poznać ich oczekiwania, a wtedy współpraca układa się dobrze.

A czy jest taka strefa nieświadomości? Czy są takie kwestie, o które nie pytamy naszego księgowego a jednak powinniśmy?

Hm… Tak naprawdę, dobry księgowy powinien przedstawić klientowi co należy zrobić i przede wszystkim poinformuje go o wszystkim. Wychodzę z założenia, że o wszystkim trzeba uświadomić klienta czarno na białym. Nawet jeżeli rozmawiamy osobiście, w biurze, to warto też później wysłać mejla z najważniejszymi informacjami, czyli wyjaśnić czego my od niego oczekujemy i jakie są zobowiązania księgowego.

A tak na sam koniec – lubi Pan swoją pracę?

Tak, tak, tak. Trochę się przebranżawiam, bo oprócz księgowania i doradztwa podatkowego także dużo szkolę i piszę artykuły. Prowadzę szkolenia m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, tak że jest tego trochę, ale uwielbiam to. Księgowanie to jedno, ale lubię też dokształcać ludzi i lubię z nimi rozmawiać.

Czyli księgowanie to absolutnie nie jest nudna praca?

Nie, nigdy nie poczułem tego, że jestem znudzony tym wszystkim. Znalazłem to, co lubię, a to ważne.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Frombork – odkryj swoją sprawdzoną księgową

Księgowi inFaktu są wysokiej klasy specjalistami o szerokiej wiedzy i dużym doświadczeniu. Nie tylko profesjonalnie zajmują się księgowością, ale i wyczerpująco odpowiadają na pytania i wyjaśniają niejasne kwestie. W ramach usługi inFakt Księgowi, Klienci mają możliwość wybrania Księgowego albo biura rachunkowego do współpracy. W inFakcie Księgowi zajmują się m.in. księgowaniem kosztów, informowaniem o możliwych formach opodatkowania działalności, sporządzaniem pism, wniosków, sprawozdań i obsługą kadrowo-płacową. Zakres usług jest bardzo szeroki – spełni oczekiwania osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i zatrudniających pracowników, bez względu na ich liczbę.

inFakt indywidualnie podchodzi do Klientów i dostosowuje usługę do ich potrzeb. Usługa jest chętnie wybierana przez osoby mieszkające w małych miejscowościach lub po prostu niemające czasu na dojazdy do biura Księgowej. Mają oni możliwość nawiązania współpracy z Księgową obsługującą Klientów online. Kontakt utrzymywany jest telefonicznie, email, czat. Usługa jest nie tylko przyjazna Klientom, ale i nowoczesna. Dostęp do innowacyjnych technologii pozwala zaoferować im dobry program do księgowości i faktur w cenie usługi. Program pozwala szybko i łatwo wystawiać dokumenty sprzedaży, dodawać faktury kosztowe, kontrolować płatności dla kontrahentów i należności do US i ZUS. Aplikację inFakt wyróżnia wygoda obsługi, szybkość działania i wysoka niezawodność.

Zamknij