inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Ełk i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Ełku i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Ełku.

Znajdź księgowego w Ełku blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Działa to (aplikacja inFakt) super i klienci są naprawdę zadowoleni. Widzę to zresztą na bieżąco we współpracy z nimi i słyszę ich opinie.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Przejdźmy do pracy z klientem. Ilu Pan ma klientów?

Około 30.

To dużo, czy mało?

Przy moim etacie, myślę, że to dużo. Tak naprawdę mam 8 godzin na etacie i dodatkowo 30 klientów – to dość sporo. Już z tego dnia mało zostaje, ale spokojnie daję sobie radę. Tak organizuję się w życiu, że udaje mi się wszystko ogarnąć.

Czy ma Pan jakieś wypracowane sposoby na płynną współpracę z klientem? Czy jest taki jeden klucz, z którego Pan korzysta?

Chyba nie… Z każdym klientem trzeba dogadywać się indywidualnie. Tak jak mówiłem, jeden klient woli kontakt tylko mejlowy. Mam klientów, z którymi nigdy nie rozmawiałem telefonicznie. Trzeba też się wyczuć, znaleźć to flow, zweryfikować czego klient tak naprawdę potrzebuje, a każdy potrzebuje czegoś innego.

Jeden potrzebuje stałej opieki księgowego i dopieszczenia, a drugi jest zadaniowcem i nie chce żadnego rozwijania wyjaśnień. Jeden potrzebuje, żeby mu wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić skąd się coś bierze, a drugi zada pytanie i chce od razu otrzymać odpowiedź: „tak” albo „nie”. Są różne typy ludzi, a więc i różne typy klientów – to cały przekrój. Wystarczy poznać ich oczekiwania, a wtedy współpraca układa się dobrze.

Czyli księgowanie to absolutnie nie jest nudna praca?

Nie, nigdy nie poczułem tego, że jestem znudzony tym wszystkim. Znalazłem to, co lubię, a to ważne.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Ełk – upewnij się, że wybrałeś doświadczoną księgową

Usługa inFakt Księgowi to synonim profesjonalnej obsługi księgowo-podatkowej, kadrowo-płacowej oraz indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Biura rachunkowe oraz Księgowe współpracujące z inFaktem zajmuję się rzetelnym prowadzeniem księgowości i obsługą dokumentacji. Usługa skrojona jest na miarę potrzeb i możliwości firmy. Wykupiony pakiet obejmuje pewien zakres współpracy z Księgową, ale jeżeli zajdzie taka potrzeba – Klienci mogą go poszerzyć o dodatkowe wsparcie (jednorazowe lub wykonywane przez ustalony czas). Księgowi pracują we własnych biurach w różnych lokalizacjach (np. w Ełku), dojeżdżają do siedzib obsługiwanych firm albo zdalnie obsługują jednostki gospodarcze z całego kraju. Księgowi są w stałym kontakcie z Klientami – poprzez telefon, czat albo e-mail. Szybki przepływ informacji jest niezbędny dla skutecznego i precyzyjnego działania.

inFakt Księgowi to usługa spełniająca oczekiwania Klientów prowadzących działalność w każdym sektorze gospodarki. Księgowi mogą pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu księgowości w firmach z różnych branż – od budowlanej, poprzez gastronomiczną, a skończywszy na medycznej i prawniczej. Księgowe wspomagają firmy usługowe, produkcyjne i handlowe. Każdy Księgowy i biuro rachunkowe ma założony profil, na którym można przeczytać o doświadczeniu, kompetencjach i zobaczyć komentarze wystawione przez współpracujących Klientów. Obsługę osobistej Księgowej wspiera dostęp do aplikacji inFakt, czyli nowoczesnego programu do księgowości i faktur. Bezpiecznego, prostego w obsłudze i przyspieszającego wykonywanie wielu czynności.

Zamknij