inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Elblągu i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Elblągu.

Znajdź księgowego w Elblągu blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Wychodzę z założenia, że o wszystkim trzeba uświadomić klienta czarno na białym.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Zacznijmy od najbardziej podstawowej rzeczy, czyli od jak dawna zajmuje się Pan księgowością?

Ojej… Tak naprawdę… Pierwsze kroki w zawodzie postawiłem w 2004, 2005 roku.

To już jakieś 15 lat?

Tak, tak. To już mniej więcej tyle. Zawodowo zająłem się księgowością od razu po skończeniu liceum technicznego – kończyłem klasę o profilu ekonomiczno-administracyjnym i tak powoli to się zaczęło.

Chyba też od księgowego oczekujemy doradztwa podatkowego bo nie wiemy, że to nie jest ta osoba, do której powinniśmy się zwracać.

To też jest taka kultura jeśli chodzi o korzystanie z usług zawodów zaufania publicznego – mówię nie tylko o doradcach podatkowych ale i adwokatach, czy też radcach prawnych. Niechętnie korzystamy z ich usług, wolimy spytać księgowego. Myślę, że przyjdzie taki czas, choć na razie w Polsce jest jak jest. Jeśli będą zarobki wyższe to pewnie będziemy chętniej korzystać z innych usług. Ten aspekt finansowy może tu być przyczyną.

Czy w takim razie dobrze jest znać branżę swojego klienta? Czy znajomość branży klienta ułatwia Panu współpracę z nim? Czy może to nie ma aż takiego znaczenia?

Ma znaczenie. Jeżeli ktoś się specjalizuje, na przykład w branży prawnej, wie więcej o specyfice tego zawodu, jak co „można ugryźć”. Jeżeli ktoś specjalizuje się w produkcji, czyli obsługuje przedsiębiorstwa produkcyjne to też pewnie jest mu łatwiej.

Niektórzy księgowi mają swoje specjalizacje – znam księgowego, który pracuje tylko z radcami prawnymi i nie obsługuje żadnej innej gałęzi. Tak sobie wybrał, tak się zresztą reklamuje, ma sporo klientów i współpracuje tylko z radcami. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie bo pomyślałem, że to może rodzić konkurencję pomiędzy jego klientami, ale okazuje się, że to im nie przeszkadza. Mój znajomy jest zadowolony bo specyfika, w której pracuje jest jedna i cały czas się w tym dokształca.

Zobacz profil księgowego Piotra Juszczyka

Księgowy Elbląg – sprawdzeni księgowi na wyciągnięcie ręki

inFakt Księgowi to usługa, której celem jest wspieranie osób poszukujących swojego pierwszego Księgowego lub rezygnujących z usług dotychczasowego. Każdy zainteresowany może bezpłatnie skorzystać z wyszukiwarki, w której w łatwy sposób o dowolnej porze można znaleźć Księgowego. W porównywarce znajdują się udogodnienia, ułatwiające wyszukanie najlepszego Księgowego dla firmy. Np. przedsiębiorca z Elbląga, który chce współpracować z Księgowym spotykając się w jego biurze, powinien wpisać miejscowość: Elbląg i wybrać Kontakt z Księgowym: osobiście. Przy każdym Księgowym znajduje się krótka charakterystyka kompetencji oraz wiarygodne oceny, wystawione przez jego Klientów. Decydując się na usługę inFakt Księgowi, Klient otrzymuje nie tylko wsparcie osobistego Księgowego, ale i dostęp do aplikacji. Aplikacja przypomina m.in. o zbliżającym się terminie płatności podatków i składek ZUS oraz umożliwia wykonanie szybkiego przelewu, pozwala na wystawienie i wysyłanie faktur z opcją natychmiastowego ich opłacania. Znajdujący się w aplikacji inFakt program do faktur i księgowości znacząco usprawnią prowadzenie każdej firmy. Możliwe jest również wnioskowanie o finansowanie dla działalności wprost z inFaktu.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij