inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Debrzno i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Debrznie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Debrznie.

Znajdź księgowego w Debrznie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Marta Serafin - księgowa z Gdańska
Teraz obsługa księgowa tak się rozwinęła, że można wszystko robić zdalnie
Marta Serafin, księgowa inFakt z Gdańska

Czy musimy się spotkać osobiście z księgowym? Załóżmy, że mam tu jakieś faktury, papiery, nie ogarniam tego w ogóle – czy muszę jechać przez całe miasto, żeby mi Pani z tym pomogła?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Myślę, że tak było kiedyś, ale dziś księgowość jest na tyle nowoczesna, że nie ma takiego obowiązku, żeby co miesiąc pamiętać o tym, że do 10 dnia kolejnego miesiąca trzeba zawieźć papiery do biura rachunkowego.

Można zrobić zdjęcie faktury i przesłać do tzw. chmury, gdzie wszystkie dokumenty są przechowywane. Nie trzeba nawet mieć komputera przy sobie: wystarczy zainstalować aplikację mobilną, zrobić zdjęcie i przesłać, tak że na koniec miesiąca już jest cały komplet dokumentów. Już na początku kolejnego miesiąca rozliczeniowego ten poprzedni może być już zamknięty. Klient od razu ma wyniki finansowe i może się przygotować do nadchodzących płatności.

To brzmi jak ogromna oszczędność czasu dla klienta. A jak to jest z Pani perspektywy? Czy Pani też oszczędza czas, czy to jest tak naprawdę ta sama praca?

Ja też oszczędzam czas, ale także dlatego, że dokumenty są automatycznie rozczytywane. To mi dodaje wiele czasu żeby chociażby porozmawiać z klientem. I oczywiście ułatwia pracę, bo gdyby nie ta aplikacja, nie mogłabym prowadzić obsługi dla tylu osób. Nie wyobrażam sobie ręcznego wczytywania wszystkich dokumentów dla kilkudziesięciu klientów. Dzięki temu właśnie mam czas: albo na nowych klientów albo na doszkalanie się czy rozwój zawodowy.

Porozmawiajmy w takim razie przez chwilę o aplikacji inFaktowej. Rozumiem, że ona ma różne możliwości – z niektórych można korzystać, z innych nie trzeba. Ale która z nich jest Pani zdaniem najwygodniejsza dla współpracy pomiędzy panią a klientem?

Myślę, że w ogóle mobilna aplikacja na telefon jest bardzo wygodna. Zdjęcia faktur można na bieżąco i bezpośrednio wysyłać do chmury. Ja mam od razu na nie podgląd, i klient tak samo. Bardzo wygodna jest też funkcja szybkich płatności. Można wejść w opcję „zapłać”: podpowiada się i kwota i rachunek, na który kwota ma być przelana oraz okres, za jaki ten podatek czy ZUS ma być zapłacony więc klienci sobie to bardzo chwalą, tym bardziej, że ta opcja jest darmowa.

Przez aplikację można od razu dokonywać przelewów, a często klienci często mają z tym problemy i nie wiedzą – a to na jakie konto mam przelać pieniądze, a ile, a czy ZUS się nie zmienił bo słyszałam, że się zmienił… a te wszystkie kwoty w aplikacji są aktualne, tak samo numery kont.

Zobacz profil księgowej Marty Serafin

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Debrzno – księgowi z elastycznym podejściem do Klienta

inFakt poprzez zoptymalizowane zarządzanie księgowością dba o kondycję biznesu. Klient ma czas, aby skupić się na rozwoju swojej firmy, ze świadomością, że sprawy księgowo-podatkowe przekazał w bezpieczne ręce.Prowadzeniem księgowości zajmuje się biuro rachunkowe lub Księgowa, stale poszerzająca swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kursach. Do współpracy z inFaktem wybierane są księgowe i księgowi o szerokim spektrum wiedzy, a także wyspecjalizowane w różnych branżach. Dlatego Klient ma pewność, że księgowość jego firmy pilnuje właściwa osoba. Z usługi inFakt Księgowi mogą skorzystać przedsiębiorcy z Debrzna, Pomorza i całego kraju. Wśród Księgowych inFaktu znajdują się specjaliści współpracujący z Klientami z konkretnych miejscowości, a także zdalnie obsługujący firmy bez względu na lokalizację. Z Księgowymi można kontaktować się nie tylko telefonicznie, ale i za pomocą aplikacji, co przekłada się na wygodę i dostępność tego kontaktu. Przykładowo – Klient będąc na spotkaniu biznesowym ze swoim kontrahentem, chce dyskretnie wysłać zapytanie do Księgowego. Teraz jest to możliwe wykorzystując tablet lub smartfon.

Warto też zwrócić uwagę na udogodnienia, które niesie za sobą korzystanie z programu do faktur i księgowości, udostępnionego przez inFakt. Program np. umożliwia przesyłanie zdjęcia kosztów do księgowości, od razu po otrzymaniu faktury. Koniec z gorączkowym przeszukiwaniem segregatorów, kiedy zaczynają gonić terminy. Aplikacja oferuje jeszcze wiele funkcji wspierających obsługę biznesu, a Klienci mogą zgłaszać swoje sugestie nowych funkcjonalności lub ulepszenia istniejących.

Zamknij