inFakt ksiegowi

Biura rachunkowe i księgowi w Daleszycach i okolicy

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Daleszyce i okolice (2)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Daleszycach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Daleszycach.

Znajdź księgowego w Daleszycach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Ewelina Włodarczyk - księgowa z Kielc
Przepisy tak często się zmieniają, że rynek bardzo szybko zweryfikowałby księgowego, który się na bieżąco nie dokształca.
Ewelina Włodarczyk, księgowa z Kielc

Swoich klientów z inFaktu rozlicza Pani przy pomocy aplikacji. Jak ocenia Pani jej działanie z punktu widzenia klienta?

Dla klienta aplikacja inFaktu jest bardzo fajnym i pomocnym narzędziem. Rozliczenia odbywają się w zasadzie w czasie rzeczywistym, a więc zaraz po dodaniu przychodu lub kosztu. Klient ma możliwość podglądu jak zmienia się wysokość jego podatków do zapłaty, a to pomaga mu w planowaniu i optymalizacji kosztów.

Przedsiębiorca szybko zaczyna się orientować co z czego wynika i na bieżąco może zobaczyć jak kształtują się jego miesięczne zobowiązania podatkowe. Z poziomu aplikacji przedsiębiorca może również wystawiać faktury sprzedaży, korygujące, zaliczkowe i wiele innych.

To ułatwienia dla przedsiębiorcy. A jak Pani aplikacja ułatwia pracę?

Najważniejszą jej funkcjonalnością z mojego punktu widzenia jest to, że księgowanie za jej pomocą jest bardzo szybkie. Podobnie sposób sprawdzania księgowań, dlatego, że koszty, które klient dodaje, aplikacja rozczytuje automatycznie – chodzi o takie dane jak numer faktury, datę jej wystawienia, dane kontrahenta czy kwoty. Aplikacja zapamiętuje schematy księgowań z poprzednich miesięcy i automatycznie przypisuje do danego kosztu kategorię lub produkt. To bardzo ułatwia pracę, bo pozwala skupić się nie na samym wpisywaniu danych, tylko na rzetelnej weryfikacji poprawności tych księgowań.

Biorąc pod uwagę Pani kilkuletnie doświadczenie w pracy księgowej, jak podsumowałaby Pani swoją pracę?

Wbrew powszechnemu stereotypowi, praca w księgowości nie jest ani odrobinę nudna! Nie można mówić o standardowym dniu czy tygodniu pracy, bo niemal codziennie plan dnia jest weryfikowany przez maile i telefony z pilnymi sprawami do załatwienia.

Dziś księgowy musi być elastyczny i umieć się dostosować do szybkiego tempa zmian. Nie tylko w samych przepisach podatkowych, ale też w szybko postępującej elektronizacji w księgowości. Po tych kilku latach w pracy jako księgowa mogę śmiało stwierdzić, że jest to zawód dla mnie.

Zobacz profil księgowej Eweliny Włodarczyk

Księgowy Daleszyce – odkryj bezkonkurencyjną księgową dla firmy

W inFakcie stawiamy na twórcze myślenie, dostarczając skutecznych rozwiązań Klientom mającym problem ze znalezieniem nowoczesnej usługi księgowej. Dlatego zaprojektowaliśmy usługę inFakt Księgowi. Usługa łączy opiekę (kompleksową albo w uzgodnionym zakresie) profesjonalnej Księgowej i dostęp do nowoczesnego programu online do faktur i księgowości. Klient sam wybiera Księgową lub biuro rachunkowe do współpracy, może kierować się przy tym nie tylko potrzebami firmy, ale i swoimi osobistymi oczekiwaniami. Usługa jest coraz popularniejsza w Daleszycach i na terenie całej Polski. Jest to m.in. zasługa wysokich kompetencji naszych Księgowych. Księgowe zajmują się m.in. sporządzaniem deklaracji miesięcznych, księgowaniem faktur kosztowych i informowaniem Klienta o wydatkach, których nie można rozliczyć w działalności, rozliczaniem pracowników i zleceniobiorców.

Aplikacja inFakt Księgowi zaspokoi potrzeby każdego właściciela firmy, bez względu na jej wielkość. Narzędzie posiada wiele funkcjonalności, usprawniających do minimum codzienną pracę. Warto wspomnieć o opcji przekazywania faktur kosztowych do Księgowej wykorzystując aparat w telefonie czy o możliwości realizowania przelewów do US i ZUS. Usługa jest pionierska i wykorzystująca w najwyższym stopniu dzisiejsze możliwości informatyczne, ale jednocześnie jest przyjazna dla każdego Użytkownika.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij