inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Czyżew i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Czyżewie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Czyżewie.

Znajdź księgowego w Czyżewie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Małgorzata Tyczkowska - księgowa z Suwałk
Moim zdaniem księgowość jest tą częścią w firmie, która kontroluje, czy wszystko działa dobrze i scala.
Małgorzata Tyczkowska, księgowa z Suwałk

Jak Pani zaczęła współpracować z inFaktem?

Namierzyłam inFakt w internecie. Szukałam dodatkowej pracy, właśnie takiej, którą mogłabym wykonywać zdalnie. Musiałam zaczekać jakiś czas, ale kiedy pojawiły się informacje o tym, że jest prowadzona rekrutacja w północno-wschodnim regionie Polski, zgłosiłam się i współpracujemy już od niemal dwóch lat. Chciałam współpracować z inFaktem właśnie dlatego, że spodobały mi się możliwości, które aplikacja do księgowania daje dla pracy zdalnej i to rzeczywiście bardzo fajna współpraca.

Jest to dla Pani rozwijające?

Tak, zwłaszcza, że wyspecjalizowałam się w pełnej księgowości i dlatego nie miałam zbyt wiele styczności z książką przychodów i rozchodów. Po tylu latach pracy, obszar moich zainteresowań księgowych zawęził się dla jednej branży. W pewnym momencie pomyślałam, że robię właściwie to samo i już schematycznie. Nie chciałam, żeby mnie to uwsteczniło więc postanowiłam coś z tym zrobić.

Co Pani zrobiła?

Pierwszą rzeczą był kurs, który zrobiłam w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, gdzie uzyskałam trzeci stopień certyfikacji czyli tytuł Głównego Księgowego. Na tym kursie dowiedziałam się wielu rzeczy, o których do tej pory nie miałam pojęcia bo po prostu nie były mi potrzebne do pracy. Kiedy zaczęłam współpracować z inFaktem, musiałam się zorientować w wielu aspektach, doszkolić w różnych tematach. Na przykład, w firmie, w której pracuję nie interesowałam się kwestiami leasingu – to było mi zupełnie niepotrzebne. Nie mieliśmy leasingowanych samochodów.

A moi klienci w inFakcie z tego korzystają bardzo często, w tej chwili prawie każdy z moich klientów leasinguje samochód. Musiałam się ogarnąć w tym temacie, nie byłoby nawet takiej opcji, żebym nie mogła odpowiedzieć na jakieś pytanie związane z tą kwestią. Tak więc praca w inFakcie niejako zmusiła mnie do tego, żeby się rozwijać. Żeby nie iść jakimś schematem zawężonej wiedzy tylko przez cały czas szukać wiadomości, sprawdzać zmiany przepisów bo moi klienci tego ode mnie wymagają. A ja nie tylko muszę im pomóc, ale muszę dobrze im pomóc, więc muszę mieć wiedzę.

Zobacz profil księgowej Małgorzaty Tyczkowskiej

Zamknij