inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Człuchowie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Człuchowie.

Znajdź księgowego w Człuchowie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Marta Serafin - księgowa z Gdańska
Bardzo mnie interesuje to, czym zajmują się moi klienci i zawsze się staram dużo dowiedzieć o usługach, które świadczą czy o działalności handlowej, którą prowadzą
Marta Serafin, księgowa inFakt z Gdańska

Porozmawiajmy przez chwilę o pracy z klientami. Jakie jest Pani osobiste wrażenie – z jakimi klientami pracuje się Pani najlepiej?

Wielu klientów niekoniecznie się księgowością interesuje i niekoniecznie chcą się znać na księgowości i staram się wykazywać cierpliwość i ich nie oceniać. Ja też nie znam się na tym, czym zajmują się moi klienci. Lubię takich klientów… wbrew pozorom – tych wymagających. Takich, którzy są dociekliwi i zadają dużo pytań bo to jest też dla mnie szansa na rozwój, na sprawdzenie, czy aby na pewno mam w 100% rację. Lubię takie trudne przypadki, niestandardowe, nieklasyczne, kiedy trzeba coś sprawdzić, doczytać, wyszukać interpretacje podatkowe czy przeanalizować przepisy.

Czyli nie trzeba się bardzo stresować, że jak będą naciskać i dopytywać to księgowy nie oszaleje i nie powie: niech już pani da spokój!

Nie nie, zdecydowanie nie. To właśnie jest dla mnie szansa na analizę i zerknięcie na zmieniające się przepisy, a to bardzo lubię w tej pracy.

A jak Pani pracuje z klientem? Czy ma Pani jakieś wypracowane metody udanej współpracy księgowego z klientem?

Nie, jednego sposobu nie mam bo klienci są różni i każdy preferuje inny sposób kontaktu. Niektórzy wolą zadzwonić i coś omówić w szczegółach. Inni wolą kontakt mejlowy, bo na przykład są gdzieś za granicą albo po prostu są zajęci w ciągu dnia i potrzebują mejlowego potwierdzenia.

Mam też klientów, z którymi kontaktuję się przez Messengera na Facebooku i bardzo mi to odpowiada kiedy jest potrzebny taki szybki kontakt. Wystarczy tylko, że wyślę zapytanie i ktoś szybko udzieli odpowiedzi czy nawet prześle dokumenty. I w drugą stronę działa to tak samo: jeśli ktoś potrzebuje szybkiej odpowiedzi to też pisze na Messengera i ja wtedy błyskawicznie odpowiadam bo przecież od razu wyskakują na telefonie powiadomienia, że jest wiadomość. Tak więc kontakt jest różny w zależności od tego, jaki klient preferuje.

Niezależnie czy woli porozmawiać przez telefon czy mejlowo pyta o opinię i potrzebuje potwierdzenia. To, co jest wspólne dla wszystkich rodzajów kontaktu to to, że zawsze staram się żeby ta odpowiedź była niezwłoczna, ewentualnie odpowiadam wieczorem czy maksymalnie po jednym dniu. Nie chcę żeby klient czekał kilka dni na odpowiedź bo często są takie sytuacje, że trzeba natychmiast podjąć decyzję czy musimy zasięgnąć szybkiej porady podatkowej. Staram się, żeby nic go nie blokowało w jego decyzjach biznesowych.

Zobacz profil księgowej Marty Serafin

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Człuchów – tu solidne księgowe z okolicy i zdalnie

Internet to nowoczesne medium, dające ogromne możliwości. Poprzez sieć można komunikować się z partnerem biznesowym na drugim końcu świata, robić zakupy i uczyć się nowych rzeczy. Dlaczego więc nie prowadzić w ten sposób księgowości swojej firmy? Pomyślmy, jeszcze kilkanaście lat temu, ile czasu zajmował dojazd do biura Księgowej i ile trzeba było wydać na benzynę? W usłudze inFakt Księgowi doświadczone i wyspecjalizowane Księgowe (lub biura rachunkowe) zajmują się prowadzeniem księgowości firmy Klienta. Współpracują przede wszystkim online, a to znaczy, że pytanie do Księgowej można zadać o każdej porze doby, tak samo wysłać fakturę kosztową lub inny dokument. Jeżeli zajdzie potrzeba, niektóre Księgowe oferują spotkania w swoim biurze lub same dojeżdżają do firmy Klienta (np. w Człuchowie). Warto korzystać z takich rozwiązań, które realnie poprawiają komfort i wygodę pracy.

W inFakcie Klient otrzymuje także dostęp do programu do faktur i księgowości. Umożliwia on zarządzanie sprzedażą (np. poprzez możliwość wystawiania faktur), środkami trwałymi (system automatycznie wylicza amortyzację) oraz generowanie potrzebnych raportów i plików. Ponadto posiada wiele innych funkcjonalności ułatwiających życie każdego przedsiębiorcy. W przypadku problemów z użytkowaniem aplikacji, inFakt służy pomocą księgową i techniczną.

Zamknij