inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Czarnej Wodzie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Czarnej Wodzie.

Znajdź księgowego w Czarnej Wodzie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Marta Serafin - księgowa z Gdańska
Teraz głównie mam klientów z polecenia. Ktoś jest zadowolony z usługi i poleca mnie znajomemu
Marta Serafin, księgowa inFakt z Gdańska

Ilu Pani ma klientów?

Obsługuję ponad 70 przedsiębiorców, dodatkowo jeszcze obsługuję spółki z o.o.

Widzę, że jest Pani zajęta! Ale czy Pani się specjalizuje w jednej branży lub kilku branżach pokrewnych?

Nie, obsługuję wszystkie branże. Moi klienci zajmują się między innymi działalnością usługową, np. są programistami, grafikami czy zajmują się doradztwem technicznym, mam też klientów w branży budowlanej, remontowej, kosmetycznej, fryzjerskiej. A więc te dziedziny są bardzo rozległe.

A jak wygląda sytuacja kiedy przyjmuje Pani nowego klienta?

Zaczynamy od podstawowej rozmowy: czym klient się zajmuje i jakie są jego oczekiwania. Jakich usług potrzebuje? Czasem to jest prowadzenie księgowości a czasem doradztwo podatkowe. Umawiamy jakąś godzinę spotkania i rozmawiamy. Gdy chodzi o działalność gospodarczą to spotkanie jest dłuższe bo zależy mi na tym żeby jak najlepiej poznać biznes klienta, to, czym się zajmuje, jaka jest jego przeszłość – czy przechodzi z innego biura księgowego, czy to nowa działalność.

Następnie zakładam konto w aplikacji księgowej i robię klientowi krótkie szkolenie z jej obsługi. Pokazuję jak wystawiać faktury, w jaki sposób dodawać koszty, jak się odnaleźć wśród tych wszystkich płatności. A później już zapewniam mu wsparcie na bieżąco.

A propos tych początków współpracy z klientami i wprowadzania ich w meandry księgowości – czy jest coś takiego, o co klienci nie pytają swojego księgowego, a powinni?

Na początku najważniejsze jest uświadomienie klientom jakie są terminy zapłaty ZUS–u lub podatku. Nowy klient musi się nauczyć, że do 10 dnia kolejnego miesiąca, lub do 15 jeśli zatrudnia pracowników, ma do zapłaty ZUS, do 20 podatek dochodowy, a jeśli jest czynnym podatnikiem VAT – do 25 każdego miesiąca podatek VAT. Klienci sami proszą, żeby im przypominać o tych terminach. Nie wystarczy wyjaśnienie tego na początku, o tym trzeba przez kilka pierwszych miesięcy przypominać.

Zobacz profil księgowej Marty Serafin

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Czarna Woda – sprawdź kontakty do efektywnych księgowych

inFakt Księgowi jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli firm, poszukujących przyjaznej i nowoczesnej księgowości. Profesjonalne podejście można zauważyć już na etapie wybierania Księgowego lub biura rachunkowego do współpracy. Klient może w wyszukiwarce wskazać oczekiwaną miejscowość do spotkań z Księgowym (np. Księgowa z Czarnej Wody), liczbę pracowników i kilka innych warunków. Współpracujący z inFaktem Księgowi to wysokiej klasy specjaliści, którzy profesjonalnie wspierają przedsiębiorców.

W ramach usługi inFakt Księgowi, oprócz opieki osobistego Księgowego, Klient nabywa program do faktur i księgowości zawarty w aplikacji inFakt. To proste w obsłudze narzędzie usprawnia czynności, które codziennie musi wykonywać każdy przedsiębiorca. Umożliwia wystawianie poprawnych faktur kontrahentom, kontrolowanie wysokości podatków i składek do zapłacenia, przekazywanie kosztów do księgowości, kontaktowanie się z Księgową, a nawet ubieganie się o dostęp do finansowania bieżącej działalności. Aplikację można pobrać na tablet i telefon (smartfon) i sprawy księgowo-finansowe firmy załatwiać wygodnie z pociągu, biura kontrahenta czy wypoczywając na plaży podczas urlopu. Żeby Klienci usługi inFakt Księgowi czuli się otoczeni opieką, mogą liczyć na wsparcie techniczne i księgowe w przypadku problemów z usługą. Warto pamiętać, że profesjonalna księgowość pozwala zoptymalizować funkcjonowanie firmy i zmniejszyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Zamknij