inFakt ksiegowi

Biura rachunkowe i księgowi w Chmielniku i okolicy

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Chmielnik i okolice (2)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Chmielniku i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Chmielniku.

Znajdź księgowego w Chmielniku blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Ewelina Włodarczyk - księgowa z Kielc
Klient ma możliwość podglądu jak zmienia się wysokość jego podatków do zapłaty, a to pomaga mu w planowaniu i optymalizacji kosztów.
Ewelina Włodarczyk, księgowa z Kielc

Ilu Pani ma klientów?

Na co dzień mam kontakt z około setką klientów. Oczywiście nie księguję wszystkich samodzielnie, aczkolwiek z każdym z nich staram się porozmawiać. Kontaktuję się z moimi klientami mejlowo i telefonicznie, znam każdego z nich, wiem czym się zajmują i co jest dla nich ważne. Moi klienci nie są dla mnie anonimowi, mimo tego, że jest ich sporo.

Z każdym klientem ma Pani kontakt i stara się go Pani podtrzymywać. Jak buduje się takie relacje?

Najważniejsze jest rozpoczęcie współpracy. Na początku, kiedy klient przychodzi do mojego biura i nierzadko jest świeżo po otwarciu działalności, zawsze ma mnóstwo pytań i wątpliwości. Często też boi się jak to wszystko będzie – czy ten biznes wypali, czy się odnajdzie w nowej roli. Dlatego to ważne, żeby nawiązał z księgowym relację i nabrał poczucia, że jest ktoś, kto się jego firmą zaopiekuje od tej troszkę trudniejszej strony, czyli właśnie księgowej.

Myślę, że każdy właściciel biura rachunkowego powinien postarać się, żeby przeprowadzić klienta przez ten pierwszy, najtrudniejszy etap. Później, po miesiącu czy dwóch pewne kwestie stają się prostsze. Wtedy ten kontakt księgowego z klientem nie jest już tak potrzebny jak na samym początku.

To, jak wolimy się kontaktować z księgowym pewnie zależy od osobowości, ale zakładam, że każda z tych osób ma rację, a więc niezależnie od formy kontaktu, możemy zbudować relację ze swoim księgowym.

Myślę, że tak. Widzę taką zależność, że wielu młodych przedsiębiorców chętniej nawiązuje współpracę z biurami rachunkowymi oferującymi obsługę na terenie całej Polski. Forma kontaktu nie jest już tak ważna jak jej stałość, a więc świadomość, że w określonych godzinach mogę zadzwonić i mój księgowy jest dyspozycyjny i gotowy do pomocy. Najważniejsze jest to, że klient nie zostaje sam z wątpliwościami lub problemami.

Zobacz profil księgowej Eweliny Włodarczyk

Księgowy Chmielnik – znajdź solidną księgową z językiem obcym

Usługa inFakt Księgowi łączy wiedzę i doświadczenie specjalistów z dziedziny podatków i księgowości oraz możliwości nowoczesnych programów komputerowych. W usłudze istnieje opcja samodzielnego wybrania Księgowego lub biura rachunkowego do prowadzenia księgowości firmy. W tym celu należy skorzystać z wyszukiwarki Księgowych, czyli narzędzia, które umożliwia wyszukanie Księgowych zgodnych z wybranymi kryteriami. Wyszukiwarka jest zaprojektowana w przyjazny dla użytkownika sposób, kilka kliknięć i otrzymujemy listę Księgowych dopasowanych do potrzeb. Oszczędza to czas Klientów, którzy nie muszą tracić go na przeglądanie dziesiątek profili niespełniających wymagań. Przy profilu każdej Księgowej znajdują się ich krótkie opisy oraz komentarze wystawione przez dotychczasowych Klientów. Dzięki temu Klient nie wybiera anonimowej osoby wykonującej zawód Księgowego. Osobista Księgowa bierze na siebie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości i obsługą dokumentacji firmy.

Usługa inFakt Księgowi skierowana jest do firm o każdym profilu działalności oraz dowolnej wielkości. Przedsiębiorcy doceniają ją za specjalistyczną wiedzę Księgowych i łatwy kontakt z nimi, a także za program do faktur i księgowości, otrzymywany wraz z usługą. Warto wiedzieć, że z aplikacji inFakt można korzystać nie tylko z poziomu komputera, ale również tabletu, telefonu lub innego urządzenia mobilnego. Oznacza to, że dostęp do biura rachunkowego firmy jest otwarty 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie. Z usługi chętnie korzystają przedsiębiorcy z Chmielnika, województwa świętokrzyskiego oraz z terenu całego kraju.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij