inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Chełm i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Chełmie i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Chełmie.

Znajdź księgowego w Chełmie blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
To, że klient zwraca się do mnie i oczekuje specjalistycznej, fachowej wiedzy. Ale przede wszystkim lubię kontakt z klientem.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Jak wygląda Pani dzień pracy?

Prowadzę swoje biuro rachunkowe i pracuję zdalnie z domu. To dla mnie bardzo duży komfort. Mój dzień pracy nie wygląda codziennie tak samo bo to zależy od części miesiąca. Praca księgowej jest bardzo cykliczna. Co miesiąc pojawia się obowiązek zaksięgowania dokumentów z poprzedniego miesiąca.

Jak to jest ze współpracą z innymi księgowymi? Pomagacie sobie często konsultując różne problematyczne kwestie?

Tak, bardzo często konsultuję się z koleżanką księgową. Zdarza się, że gdy tylko wyartykułuję problem, rozwiązanie pojawia się samo. Odpowiedzi kreślą się już podczas omawiania sprawy. To wszystko jest oczywiście poparte przepisami, ale przeanalizowanie z kimś danej sytuacji pomaga w znalezieniu właściwego rozwiązania.

A z drugiej strony rozwój technologiczny w zawodzie księgowego w jakiś sposób wpływa na uproszczenie tych kontaktów. Jak się Pani pracuje w aplikacji inFaktu?

Różnie. Na pewno dużym ułatwieniem jest sprawność obiegu dokumentu. Klient ma możliwość zrobienia zdjęcia fakturze i zamieszczenia go bezpośrednio w aplikacji. Czasami trzeba zachować ostrożność, bo aplikacja sama podpowiada sposoby księgowania i trzeba szczegółowo sprawdzać ich poprawność. Jestem księgową „starej daty”: lubię widzieć na papierze co się dzieje, sprawdzić wszystko dokładnie i mieć pewność, że wszystko jest w porządku z dokumentami.

Algorytm jednak nie jest człowiekiem, więc zwrócenie uwagi na poprawność księgowania jest bardzo ważne. Zdarza się, że coś się błędnie zaksięguje i wtedy trudniej jest to poprawić niż zrobić to samo od początku. Dostrzec błąd to jedno, ale odksięgowanie dokumentu i zaksięgowanie go ponownie zajmuje więcej czasu.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Chełm – tutaj wybór wielu niezawodnych księgowych

Możliwości usługi inFakt Księgowidocenią właściciele firm wierzący, że sprawdzona księgowość to ważny filar funkcjonowania każdego biznesu. Klienci sami wskazują Księgowego, które zajmie się obsługą firmy. Kilkaset profili pozwala szybko znaleźć Księgową wyspecjalizowaną w konkretnej branży (np. budowlanej, transportowej, medycznej, prawnej, artystycznej itd.). Księgowi pracują online (kontaktując się z Klientami telefonicznie lub przy pomocy aplikacji inFakt) i stacjonarnie w biurach (np. w Chełmie). Duża część dopuszcza zarówno współpracę online z Klientami z całej Polski, jak i osobiste spotkania z Klientami w uzgodnionej lokalizacji. Wybór dedykowanego Księgowego ułatwiają opisy kompetencji i oceny, wystawione przez dotychczasowych Klientów Księgowego.

Cena usługi obejmuje dostęp do aplikacji inFakt. To nowoczesne narzędzie łączy w sobie możliwości programu do faktur i księgowości online oraz platformy do obiegu potrzebnych dokumentów pomiędzy Księgowym a przedsiębiorcą. Aplikację warto pobrać na swój telefon i tablet (albo inne urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android). Program pozwala śledzić działania księgowości i wykonywać szereg innych czynności. Np. Użytkownicy programu mogą przestać się zamartwiać, że zgubią fakturę kosztową, zanim dostarczą ją do biura księgowego. Teraz wystarczy od razu po otrzymaniu dokumentu zrobić mu zdjęcie telefonem i wysłać do Księgowego. Cała operacja nie zajmie więcej niż kilka sekund!

Zamknij