inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Chęciny i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Chęcinach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Chęcinach.

Znajdź księgowego w Chęcinach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Ewelina Włodarczyk - księgowa z Kielc
Często rozmawiamy o możliwościach optymalizacji podatkowej, o tym, co klient może rozliczyć w kosztach a czego nie może i dlaczego.
Ewelina Włodarczyk, księgowa z Kielc

Otwarła Pani własne biuro rachunkowe żeby móc zapewnić większą opiekę nad biznesami swoich klientów. W jaki sposób Pani do tego dąży?

Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby praca z klientem nie była „taśmowa”. Często współpraca z biurem rachunkowym właśnie tak nam się kojarzy, ale ja chciałam móc rzetelnie pracować nad sprawami moich klientów i faktycznie weryfikować każdy dokument. Nie chciałam żeby moja praca sprowadzała się wyłącznie do wklepywania faktur do systemu, bez czasu na ich analizę czy optymalizację.

Co jest dla Pani najważniejsze w tym procesie?

Pracując w ten sposób mam możliwość budowania relacji z każdym klientem. Myślę, że często ten aspekt jest pomijany, a tymczasem klienci zwracają dużą uwagę na to, czy mogą mieć zaufanie do swojego księgowego. Zaufanie z kolei buduje się podczas wspólnych rozmów, dyskusji nad problemami.

Klient powinien wiedzieć, że kiedy zada jakieś pytanie, otrzyma zrozumiałą odpowiedź, zwłaszcza, że przepisy podatkowe nie zawsze są łatwe i jeśli nie zajmujemy się księgowością na co dzień, nie musimy znać brzmienia ustawy, ale warto rozumieć jej sens.

Jak księgowy pomaga zrozumieć swoim klientom meandry księgowości?

Dbam o to, by informacje, które przekazuję moim klientom były przystępne. Księgowy powinien potrafić wprowadzić przedsiębiorcę w tajniki księgowości bez posługiwania się oschłym, typowo „podatkowym” językiem. Nie zbudujemy relacji z klientem tłumacząc różne zagadnienia formułkami, który odstraszają lub których klient po prostu nie rozumie. To zniechęca do dodatkowych pytań.

Zobacz profil księgowej Eweliny Włodarczyk

Księgowy Chęciny – szybko znajdziesz księgową do swojej firmy

Usługa inFakt Księgowi to obsługa księgowo-podatkowa, obsługa kadr i płac, a także, w ramach zawartej umowy, reprezentowanie Klientów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym i innymi instytucjami. Klient wybiera podmiot do świadczenia usługi spośród kilkuset Księgowych, które można znaleźć w wyszukiwarce inFaktu. Wszyscy Księgowi inFaktu to osoby o udokumentowanej wiedzy. Doświadczenie zdobywali, pracując w firmach z różnych sektorów gospodarki i dowolnej większości. Niektórzy Księgowi wyspecjalizowali się w obsłudze jednostek gospodarczych z konkretnej branży. Np. obsługują firmy z branży IT, hotele i restauracje, agencje nieruchomości, przedsiębiorstwa transportowe, a także przedstawicieli wolnych zawodów. Liczna baza Księgowych oraz szeroki zakres specjalizacji pozwalają każdemu Klientowi zaoferować usługę księgową świadczoną na najwyższym poziomie. Księgowi obsługują Klientów stacjonarnie (np. w biurze w Chęcinach) lub zdalnie, tym samym dając dostęp do wysokiej klasy usług mieszkańcom małym miejscowości, w których występuje deficyt Księgowych.

Księgowi są regularnie oceniani przez swoich Klientów w systemie „gwiazdkowym” z możliwością pozostawienia własnego komentarza. Oprócz opieki osobistej Księgowej Klient otrzymuje w ramach usługi dostęp do aplikacji inFakt, którą może pobrać także na swój tablet lub telefon. Aplikacja spełnia funkcję programu do fakturowania i księgowości w nowoczesnej odsłonie. System został zaprojektowany intuicyjnie, a kroki działań podyktowane są naturalnymi zachowaniami człowieka. inFakt Księgowi to praktyczne rozwiązanie problemów przedsiębiorców, którzy do tej pory mieli problem ze znalezieniem solidnej księgowości.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij