inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Busku-Zdroju i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Busku-Zdroju.

Znajdź księgowego w Busku-Zdroju blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Ewelina Włodarczyk - księgowa z Kielc
Forma kontaktu nie jest już tak ważna jak jej stałość, a więc świadomość, że w określonych godzinach mogę zadzwonić i mój księgowy jest dyspozycyjny i gotowy do pomocy.
Ewelina Włodarczyk, księgowa z Kielc

Zacznijmy od początku – jak długo jest Pani księgową?

Księgową jestem od około 4 lat, choć tak naprawdę swoją przygodę z księgowością zaczęłam dużo wcześniej. Już w trakcie studiów odbywałam wiele praktyk i staży w działach księgowych, aczkolwiek nie było to stricte wykonywaniem zawodu księgowego, a raczej nauką. Od ponad dwóch lat natomiast prowadzę swoje biuro rachunkowe, a od półtorej roku współpracuję z inFaktem.

Łatwo było się Pani na to zdecydować?

Tak, decyzja o otwarciu własnego biura rachunkowego była dość naturalna. Poprzednio, podczas pracy w innych biurach rachunkowych zauważyłam na rynku potrzebę, którą chciałam wypełnić. Biura rachunkowe często mają zbyt wielu klientów i z tego powodu nie są w stanie zapewnić dostatecznej opieki nad ich sprawami. Uważam, że każdy ma swoje miejsce na rynku usług księgowych i może się na nim odnaleźć.

Odnalazła się Pani?

Jak najbardziej! Trudno byłoby mi już zrezygnować z prowadzenia własnego biura rachunkowego. Mam wielką satysfakcję z tworzenia czegoś własnego, własnej marki, z samodzielnego nadawania tonu rozwoju tego biura. Przy okazji mam motywację do ciągłego samorozwoju, mając świadomość odpowiedzialności za sprawy moich klientów.

Zobacz profil księgowej Eweliny Włodarczyk

Księgowy Busko-Zdrój – solidni księgowi na wyciągnięcie ręki

Usługa InFakt Księgowi obejmuje obsługę księgową firm w obszarze księgowo-finansowym, podatkowym oraz kadr i płac. Usługę wyróżnia możliwość dopasowania detali do potrzeb, możliwości i oczekiwań Klientów. Najprościej mówiąc – Klient płaci tylko za zakres współpracy, który faktycznie jest mu potrzebny. Lokalizacja Klienta jest nieistotna, ponieważ wśród podmiotów współpracujących z inFaktem znajdują się Księgowe i biura rachunkowe z terenu całej Polski oraz pracujące online. Dlatego usługa jest przyjazna nie tylko dla mieszkańców aglomeracji, ale i małych miejscowości oraz Klientów, którzy z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą spotykać się ze swoją Księgową. Warto wiedzieć, że wszelkie dokumenty Klientów przechowywane są elektronicznie w aplikacji inFakt. A to oznacza, że Klient ma dostęp do plików, rejestrów i innej dokumentacji przez 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie, gdzie jest zasięg internetowy.

Zawarta w cenie usługi księgowej aplikacja, pełni funkcję programu do księgowości i fakturowania online. Narzędzie jest proste w obsłudze i intuicyjne. Aplikacja oszczędza czas użytkownika, a jak wiadomo – czas to pieniądz. Wystawienie faktury, przesłanie kosztów do Księgowego, opłacenie składki i podatków – te wszystkie czynności można wykonać z poziomu mobilnej wersji aplikacji. W przypadku problemów z obsługą narzędzia – inFakt służy wsparciem technicznym i księgowym. Usługa jest korzystna i użyteczna, a użytkownicy chętnie polecają ją sobie wzajemnie.

Anuluj

Opcja dostępna już wkrótce!

Poznaj nasze obecne produkty dla spółek:

Program do fakturowania

Wystawiaj faktury w prosty i szybki sposób. Wsparcie techniczne i księgowe oraz dostęp do aplikacji www i mobile.

Dowiedz się więcej

Program do księgowości

Księgowość swojej firmy prowadzisz samodzielnie, a w przypadku pytań możesz liczyć na pomoc inFakt.

Dowiedz się więcej
Zamknij