inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Brusach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Brusach.

Znajdź księgowego w Brusach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Marta Serafin - księgowa z Gdańska
Księgowy musi być na bieżąco ze wszystkimi zmianami żeby klient też czuł się bezpiecznie i wiedział, że może na swojego księgowego liczyć
Marta Serafin, księgowa inFakt z Gdańska

Możliwości dokształcenia jest wiele do wyboru w zależności od tego co lubimy. Jak Pani najbardziej lubi się dokształcać?

Bardzo lubię czytać artykuły na blogu inFaktu bo są napisane w przejrzysty i łatwo przyswajalny sposób. Są wysokiej jakości merytorycznej w zakresie podatków, księgowości, ZUS–u. Oprócz tego czytam prasę fachową skierowaną do doradców podatkowych, bo z racji wykonywania zawodu doradcy podatkowego muszę na bieżąco się szkolić i zdobywać punkty żeby móc podnosić swoje kwalifikacje. Na bieżąco staram się czytać wydawnictwa podatkowe i księgowe. Korzystam z webinariów – wykupiłam dostępy na krótkie szkolenia. Chodzę też na szkolenia organizowane przez Izbę Doradców Podatkowych.

A jak Pani pracuje z klientem? Czy ma Pani jakieś wypracowane metody udanej współpracy księgowego z klientem?

Nie, jednego sposobu nie mam bo klienci są różni i każdy preferuje inny sposób kontaktu. Niektórzy wolą zadzwonić i coś omówić w szczegółach. Inni wolą kontakt mejlowy, bo na przykład są gdzieś za granicą albo po prostu są zajęci w ciągu dnia i potrzebują mejlowego potwierdzenia. Tak więc kontakt jest różny w zależności od tego, jaki klient preferuje. Niezależnie czy woli porozmawiać przez telefon czy mejlowo pyta o opinię i potrzebuje potwierdzenia.

To, co jest wspólne dla wszystkich rodzajów kontaktu to to, że zawsze staram się żeby ta odpowiedź była niezwłoczna, ewentualnie odpowiadam wieczorem czy maksymalnie po jednym dniu. Nie chcę żeby klient czekał kilka dni na odpowiedź bo często są takie sytuacje, że trzeba natychmiast podjąć decyzję czy musimy zasięgnąć szybkiej porady podatkowej. Staram się, żeby nic go nie blokowało w jego decyzjach biznesowych.

Czy musimy się spotkać osobiście z księgowym? Załóżmy, że mam tu jakieś faktury, papiery, nie ogarniam tego w ogóle – czy muszę jechać przez całe miasto, żeby mi Pani z tym pomogła?

Teraz obsługa księgowa tak się rozwinęła, że można wszystko robić zdalnie. Można zrobić zdjęcie faktury i przesłać do tzw. chmury, gdzie wszystkie dokumenty są przechowywane. Nie trzeba nawet mieć komputera przy sobie: wystarczy zainstalować aplikację mobilną, zrobić zdjęcie i przesłać, tak że na koniec miesiąca już jest cały komplet dokumentów. Już na początku kolejnego miesiąca rozliczeniowego ten poprzedni może być już zamknięty. Klient od razu ma wyniki finansowe i może się przygotować do nadchodzących płatności.

Zobacz profil księgowej Marty Serafin

Księgowy Brusy – tutaj pełen spis niezawodnych księgowych

inFakt Księgowi jest usługą wspierającą właścicieli firm i osoby, które w najbliższym czasie chcą założyć działalność gospodarczą. Przyszli przedsiębiorcy, obawiający się popełnienia błędów formalnych, mogą skorzystać z pomocy inFaktu przy zakładaniu firmy. Jak takie wsparcie wygląda? Z Klientem kontaktuje się wyspecjalizowana Księgowa i rozeznaje potrzeby firmy, a następnie przygotowuje dokumentację. Księgowa załatwia sprawy w urzędach. Po założeniu firmy zajmie się prowadzeniem księgowości.

Przedsiębiorcy, którzy chcą znaleźć nową księgową lub zmienic obecną mogą użyć wyszukiwarki i wybrać Księgową albo biuro rachunkowe zgodne z oczekiwaniami. Dopasowanie do oczekiwań i potrzeb jest proste dzięki opcji wskazania kryteriów. Porównywarka pozwala określić lokalizację (np. Księgowa Brusy), liczbę pracowników oraz wiele innych warunków. Opcja sortowania wyników wyszukania po opiniach i kosztach za usługę pozwala szybko wybrać odpowiednio zaufaną księgowość. W cenie usługi inFakt Księgowi Klient otrzymuje wsparcie sprawdzonej Księgowej oraz niezbędny w każdej firmie program do faktur i księgowości. Zawarte w aplikacji inFakt narzędzia mają wiele użytecznych funkcji. Od szybkiego wystawiania faktur, poprzez opcję wykonywania przelewów za podatki i składkę ZUS, po możliwość ubiegania się o finansowanie. Ponadto aplikacja jest dostępna do pobrania na urządzenia mobilne, a to znaczy, że biuro księgowe firmy można nosić zawsze przy sobie.

Zamknij