inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Sprawdź listę polecanych księgowych w Broku i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Broku.

Znajdź księgowego w Broku blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Edyta Żurawska - księgowa z Warszawy
Wszystkie tematy w księgowości już są mi bliskie i w razie potrzeby wiem gdzie szukać, żeby znaleźć odpowiedź.
Edyta Żurawska , księgowa z Warszawy

Jak Pani pracuje?

Współpracuję z różnymi firmami, zarówno większymi jak i mniejszymi. To jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki z o.o. i inne spółki prawa handlowego. Lubię to – nie mogę się nudzić, bo nawet jeśli jednego dnia przez kilka godzin księgowałabym dokumenty jednoosobowych działalności gospodarczych, mogę w każdej chwili zmienić system księgowy i sposób księgowania na przykład na pełne księgi. Moja praca jest taka, że co chwilę skaczę z tematu na temat.

Jak wygląda to przeskakiwanie w praktyce?

Jeśli zaplanuję sobie na przykład księgowanie dokumentów danego klienta jednego dnia, muszę być przygotowana na różne niespodziewane telefony. W każdej chwili może zadzwonić klient, który pilnie potrzebuje aneksu do umowy, chce kogoś zatrudnić i ma kilka pytań w związku z tym lub wyjątkowo szybciej potrzebuje rozliczenia podatków, ponieważ wyjeżdża na urlop. Może się zdarzyć, że ktoś poprosi rozliczenia dokumentów na później, gdyż z jakiegoś powodu nie może ich dołączyć do aplikacji bądź wysłać skanem lub pocztą w terminie umownym.

Często się tak zdarza? Dzwoni telefon i trzeba porzucić plan dnia, zająć się nowym problemem?

Tak naprawdę – bardzo często. Nigdy nie jest tak, że jak sobie zaplanuję zaksięgowanie dokumentów danej firmy jednego dnia, uda mi się to zrobić bez niespodzianek po drodze. Jeżeli pracuję w weekend, wtedy mogę swobodniej planować pracę, natomiast w ciągu tygodnia praktycznie nigdy nie jest tak, jak planowałam. Zawsze ktoś zadzwoni, bo na przykład potrzebuje pilnie jakichś informacji do kredytu, rozliczeń, kupuje lub sprzedaje nieruchomość, myśli o zakupie samochodu, pyta o leasingi… Więc plan dnia jest naprawdę nieprzewidywalny.

Zobacz profil księgowej Edyty Żurawskiej

Księgowy Brok – tutaj baza kontaktów do solidnych księgowych

Usługa inFakt Księgowiwychodzi naprzeciw oczekiwaniom przyszłych oraz czynnych przedsiębiorców. Dla tych pierwszych została przygotowana nowoczesna oferta, polegająca na założeniu firmy z inFaktem. Wyspecjalizowana Księgowa kontaktuje się z Klientem, identyfikuje potrzeby powstającej firmy i przygotowuje dokumentację. Księgowa w imieniu Klienta załatwia sprawy w urzędach a rola Klienta sprowadza się do dopięcia formalności tj. podpisania stosownych dokumentów, które dostarczy kurier. Klient może powierzyć Księgowej prowadzenie księgowości swojej firmy lub wybrać inną Księgową współpracującą z inFaktem.

Intuicyjna wyszukiwarka pozwala na szybkie znalezienie księgowości dopasowanej do oczekiwań Klienta. Istnieje możliwość wybrania lokalizacji (np. Księgowa Brok), a nawet języka obcego (np. Księgowa z językiem angielskim). W cenie usługi inFakt Księgowi znajduje się dostęp do aplikacji inFakt. Aplikacji w wersji mobilnej można używać na ekranie tabletu lub smartphona. Jest ona nowoczesnym programem do księgowości i faktur online.

Zamknij