inFakt ksiegowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Biłgoraj i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Biłgoraju i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Biłgoraju.

Znajdź księgowego w Biłgoraju blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Ja od początku sygnalizuję, o czym należy pamiętać i co trzeba wiedzieć.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Ma Pani wypracowany system współpracy z klientami? Jak wygląda początek współpracy z klientem?

Najpierw muszę poznać sytuację klienta. Pytam go czy w ostatnich latach prowadził działalność gospodarczą, czy to jego pierwsza firma. Jeśli dopiero zakłada działalność gospodarczą, doradzam jaką formę opodatkowania powinien wybrać, czy może skorzystać z jakichś preferencji, jak dobrać najkorzystniejsze rozwiązania dla jego przedsiębiorstwa.

Jaka to będzie działalność, kto będzie odbiorcą usług – czy będą to osoby fizyczne czy przedsiębiorcy. Czy klient będzie wykonywał usługi na rzecz podmiotów zagranicznych. Przede wszystkim najważniejsze jest określenie, co będzie przedmiotem tej działalności.

A co w przypadku, kiedy klient już prowadzi działalność gospodarczą?

Dobrze mieć wypracowany mechanizm współpracy w przypadku klienta, który już prowadzi działalność gospodarczą i księgował samodzielnie lub współpracował z innym księgowym. W takim przypadku muszę przeanalizować jego sytuację i może coś w niej zmienić. Przyjrzeć się jak wygląda jego przeszłość księgowa.

Czasem klienci sugerują kwestie problematyczne, z którymi nie najlepiej sobie radzą. Przychodzą z oczekiwaniami wobec naszej współpracy lub zgłaszają problemy, które miały miejsce we współpracy z poprzednią księgową. W takiej sytuacji jest mi łatwiej bo wiem co jest ważne dla tego klienta.

Co konkretnie lubi Pani w tej pracy? Czy jest coś takiego w księgowości, co panią pociąga?

Rozwiązywanie problemów i kontakt z klientem. To, że klient zwraca się do mnie i oczekuje specjalistycznej, fachowej wiedzy. To, że mogę mu pomóc w trudnych sytuacjach, rozwikłać niejasności, wytłumaczyć pewne rzeczy, ubrać te wyjaśnienia w przystępne słowa, tak, aby wszystko było zrozumiałe. Ale przede wszystkim lubię kontakt z klientem.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Księgowy Biłgoraj – odszukasz tutaj skrupulatną księgową

Zarówno długoletnich właścicieli firm, jak i osoby stawiające swoje pierwsze kroki jako przedsiębiorcy, zadowolą możliwości usługi inFakt Księgowi. Poszukiwanie nowoczesnej księgowości można rozpocząć od skorzystania z wyszukiwarki Księgowych. Porównywarka umożliwia określenie kryteriów (np. typu prowadzonej działalności gospodarczej), dzięki którym wyniki wyszukiwania są idealnie dopasowane do potrzeb. Klient ma też możliwość zdecydowania czy chce współpracować z Księgowym wyłącznie telefonicznie i online, czy woli kontakt osobisty (np. w biurze w Biłgoraju). Wybór jest maksymalnie ułatwiony po przeczytaniu opisów oraz rzetelnych ocen Klientów, które znajdują się obok każdego Księgowego. Wszyscy współpracujący z inFaktem Księgowi to specjaliści w swojej branży. Profesjonalnie zajmują się obsługą rachunkową, kadrowo-płacową i podatkową. Ponadto wyczerpująco odpowiadają na ich pytania, cierpliwie i rzeczowo wyjaśniając zawiłe kwestie.

Cena usługi księgowej obejmuje też dostęp do aplikacji inFakt. Zawarty w niej program online: do faktur i do księgowości pozwala na wystawienie i wysłanie faktur z opcją natychmiastowego ich opłacania czy wygenerowanie KPiR i Rejestru VAT. Dużym udogodnieniem jest możliwość wysyłania kosztów, wykorzystując aparat w telefonie. Oszczędza to czas i pieniądze. Z usługi inFakt Księgowi chętnie korzystają zarówno przedsiębiorcy szukający swojej pierwszej księgowości, jak i przenoszący księgowość z innego biura.

Zamknij