inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Biała Podlaska i okolice (4)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Sprawdź listę polecanych księgowych w Białej Podlaskiej i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Białej Podlaskiej.

Znajdź księgowego w Białej Podlaskiej blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Monika Sławińska-Pietrak - księgowa z Lublina
Korzystam ze szkoleń na platformie Lex i informacji tam dostępnych. Często też posiłkuję się artykułami i interpretacjami w danym temacie.
Monika Sławińska-Pietrak, księgowa z Lublina

Pracę w księgowości zaczęła Pani w trakcie studiów?

Moje studia w ogóle nie są związane z zawodem, który wykonuję. Z wykształcenia jestem doktorem socjologii. Jednocześnie robiłam doktorat z socjologii i oprócz tego pracowałam już jako księgowa, dlatego tak naprawdę wszystko odbywało się dwutorowo.

Jest Pani zadowolona z tego, że tak się potoczyła Pani droga zawodowa?

Tak, chyba tak. Po takim upływie czasu, po tak długiej praktyce w księgowości jestem pewna swojego miejsca w zawodzie księgowej. Cenię wiedzę, którą zdobyłam i doświadczenie, które mam. Poza tym lubię moją pracę.

Często kontaktuje się Pani osobiście z klientami?

Nie, niezbyt często ze względu na to, że głównie pracuję zdalnie. Mam klientów zlokalizowanych w całej Polsce i kontakt osobisty jest możliwy dość rzadko. Często zdarza się, że nigdy nie spotkaliśmy się osobiście. Natomiast nie jest to żadna bariera, współpraca na odległość też układa się bez zarzutu, zwłaszcza, że mamy współcześnie wiele narzędzi umożliwiających komunikację na odległość.

Jakie są te ułatwienia?

Na przykład formy kontaktu z urzędami skarbowymi. Dziś urząd nie wymaga tego, żeby pojawić się osobiście z segregatorem dokumentów. Czynności sprawdzające odbywają się drogą elektroniczną. Wysyłam skany wymaganych dokumentów mejlem i to wystarczy.

Zobacz profil księgowej Moniki Sławińskiej-Pietrak

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowy Biała Podlaska – solidne księgowe w jednym miejscu

Usługa inFakt Księgowi wspiera potrzeby przedsiębiorców z Białej Podlaskiej oraz innych miejscowości. Prawdopodobnie nigdy wcześniej znalezienie skutecznej księgowości dla firmy nie było tak szybkie i łatwe. Każdy zainteresowany może posłużyć się wyszukiwarką, gdzie po zaznaczeniu kilku kryteriów, otrzyma do wyboru listę najlepiej dopasowanych Księgowych. Jawne opinie, wystawione Księgowym przez innych Klientów, sprzyjają wybraniu najlepiej dopasowanej księgowości. Biura księgowe współpracujące z inFaktem zajmują się m.in. księgowaniem kosztów, przesyłaniem deklaracji do urzędów, wysyłką pliku JPK, obsługą kadrowo-płacową. Klienci usługi mają możliwość dostosowania oferty do swoich aktualnych potrzeb i wskazania dodatkowych czynności, które Księgowa ma wykonać jednorazowo lub przez dłuższy czas.

inFakt Księgowi, oprócz opieki osobistego Księgowego, to także dostęp do aplikacji inFakt, pełniącej funkcje programu do faktur oraz programu do księgowości online. Pozwala ona wystawić i wysłać poprawne faktury, dodać faktury kosztowe czy wygenerować wiele potrzebnych dokumentów. Aplikacja przypomina także o zbliżającym się terminie płatności składek i podatków i umożliwia wykonanie szybkiego przelewu do ZUS i US. Narzędzie pozwala śledzić działania Księgowej, zapewnia bezpieczny obieg dokumentów i ma wiele praktycznych funkcji. inFakt Księgowi to usługa, której zaletami jest profesjonalna księgowość i elastyczne, proklienckie podejście do Klientów.

Zamknij