inFakt Księgowi
Medium

Beata Domaradzka

Ten księgowy został zweryfikowany przez inFakt
Księgowa posiada polisę ubezpieczeniową
Księgowa inFakt

Księgowa Beata Domaradzka oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę rachunkowo-księgową oraz kadrowo-płacową jednoosobowym przedsiębiorcom, spółkom cywilnym i prawa handlowego. Książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość, ewidencja ryczałtu, rejestry VAT. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Klientom będącym na etapie zakładania działalności gospodarczej, Księgowa udziela konsultacji dotyczących wyboru optymalnej formy opodatkowania, pomaga w rejestracji (rejestracja CEIDG, ZUS, US, umowa spółki) oraz zapewnia pełne wsparcie i porady na każdym etapie rozwoju firmy. Ponadto naszym Klientom Księgowa zapewnia reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym i ZUS.

Na mocy udzielonego pełnomocnictwa, księgowa zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę firmy, rzetelność, dokładność, terminowość wykonywania zadań oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Pracuję w biurze rachunkowym w Wrocławiu, Legnicy, Oleśnicy, Brzegu. Prowadzę także księgowość klientów z całej Polski online i telefonicznie.

Współpraca z infakt

Księgowa współpracuje z inFaktem krócej niż rok

Ubezpieczenie

Księgowa posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilno-prawnej.

Certyfikaty

Ukończone szkoły i szkolenia

Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 66309/2014

Specjalizacje księgowe
Budowlana, Remontowa Doradztwo, Usługi prawne Handel IT Medyczna Transport
Udostępnij

Jak działa usługa

Wlodek@1x Włodek Markowicz opowiada o tym,
jak wygląda w praktyca usługa inFakt Księgowi

Razem z osobistym Księgowym, w cenie dostajesz aplikację do wystawiania faktur, monitorowania księgowości, przesyłania dokumentów kosztowych oraz opłacania podatków - wszystko to również w wersji mobilnej na telefon.

Anuluj Strona w budowie
Anuluj Strona w budowie
Zamknij