inFakt księgowi

Księgowi inFakt. Jak zlecić księgowość w inFakcie?

 1. Określ, czego potrzebujesz od
  swojego księgowego
 2. Wybierz księgowego z
  najkorzystniejszą ofertą
 3. Podaj swoje dane, księgowy
  skontaktuje się z Tobą do 24h
 4. Oceniaj księgowego, jakość obsługi
  jest dla nas priorytetem

Księgowi: Bartoszyce i okolice (0)

Sortowanie

Zamknij
Filtry

Nie znaleźliśmy księgowych spełniających Twoje kryteria

Spróbuj zmienić ustawienia filtrów lub ograniczyć ich ilość

Sprawdź listę polecanych księgowych w Bartoszycach i okolicach.

Skorzystaj z wyszukiwarki księgowych, aby dobrze wybrać.

Zebraliśmy opinie oraz komentarze o księgowych w Bartoszycach.

Znajdź księgowego w Bartoszycach blisko Twoich potrzeb.

Poznaj księgowych inFaktu

Piotr Juszczyk - księgowy z Olsztyna
Tak naprawdę, dobry księgowy powinien przedstawić klientowi co należy zrobić i przede wszystkim poinformuje go o wszystkim.
Piotr Juszczyk, księgowy z Olsztyna

Czy Pana klienci są z miasta, w którym Pan mieszka, czyli z Olsztyna, czy z całej Polski?

Nie, z całej Polski. Kontaktuję się z nimi telefonicznie lub mejlowo, i klienci sobie to chwalą. Mam klientów z Olsztyna, oczywiście, ale myślę, że to będzie około 20 procent wszystkich moich klientów. Pozostali są z całej Polski i tutaj nie ma żadnej bariery. Przy dzisiejszym dostępnie do usług księgowego nie ma to znaczenia, a nawet wręcz przeciwnie, myślę, że to wiele ułatwia. Wożenie dokumentów do biura rachunkowego jest uciążliwe, i dla klienta i dla księgowego.

Czy w takim razie dobrze jest znać branżę swojego klienta? Czy znajomość branży klienta ułatwia Panu współpracę z nim? Czy może to nie ma aż takiego znaczenia?

Ma znaczenie. Jeżeli ktoś się specjalizuje, na przykład w branży prawnej, wie więcej o specyfice tego zawodu, jak co „można ugryźć”. Jeżeli ktoś specjalizuje się w produkcji, czyli obsługuje przedsiębiorstwa produkcyjne to też pewnie jest mu łatwiej.

Niektórzy księgowi mają swoje specjalizacje – znam księgowego, który pracuje tylko z radcami prawnymi i nie obsługuje żadnej innej gałęzi. Tak sobie wybrał, tak się zresztą reklamuje, ma sporo klientów i współpracuje tylko z radcami. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie bo pomyślałem, że to może rodzić konkurencję pomiędzy jego klientami, ale okazuje się, że to im nie przeszkadza. Mój znajomy jest zadowolony bo specyfika, w której pracuje jest jedna i cały czas się w tym dokształca.

Dlaczego zdecydował się Pan na księgowanie klientów z inFaktem?

Tak naprawdę… Po prostu znalazłem ogłoszenie i zaaplikowałem, no i tak ta moja przygoda się rozpoczęła!

A tak na sam koniec – lubi Pan swoją pracę?

Tak, tak, tak. Trochę się przebranżawiam, bo oprócz księgowania i doradztwa podatkowego także dużo szkolę i piszę artykuły. Prowadzę szkolenia m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, tak że jest tego trochę, ale uwielbiam to. Księgowanie to jedno, ale lubię też dokształcać ludzi i lubię z nimi rozmawiać.

Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości
Aplikacja do fakturowania oraz księgowości

Księgowi Bartoszyce – znajdź księgową z możliwością obsługi w języku obcym

inFakt Księgowi jest usługą zaprojektowaną, aby usatysfakcjonować przedsiębiorców w obszarze usług księgowo-finansowych i podatkowych. Księgowi inFaktu na bieżąco śledzą zmiany zachodzące w prawie podatkowym, co pozwala na sprawne i szybkie reagowanie i informowanie Klientów o nowych rozwiązaniach. Dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji, inFakt świadczy obsługę księgową najwyższej jakości, z zachowaniem odpowiednich standardów. Zapewniamy współpracę opartą na zaufaniu i lojalności. Współpracujące z inFaktem Księgowe cechuje nie tylko profesjonalizm, ale i życzliwe podejście do Klientów. Księgowi wyczerpująco odpowiadają na ich pytania, cierpliwie i rzeczowo wyjaśniają zawiłe kwestie. Usługę wyróżnia dostęp do kilkuset biur rachunkowych i Księgowych z wielu lokacji w Polsce oraz podmiotów pracujących zdalnie. Klient sam wybiera jednostkę do prowadzenia księgowości firmy. Doceniają to osoby, które pragną spotykać się z Księgowym w biurze w konkretnej miejscowości (np. w Bartoszycach), jak i te preferujące kontakt online.

Opiekę doświadczonej Księgowej dopełnia dostęp do programu do faktur i księgowości, nabywanego w cenie usługi. Program jest bezpieczny, wszystkie dokumenty przechowywane są w tzw. chmurze. Narzędzie posiada wiele standardowych funkcjonalności, jak i tych przygotowanych specjalnie z myślą o Klientach inFaktu. Warto wspomnieć o możliwości szybkiego wystawiania faktur (wpisując NIP kontrahenta), opcji tworzenia list produktów i usług czy ubiegania się o finansowanie bieżącej działalności.

Zamknij