inFakt Księgowi
Medium

Aleksandra Doleczek

Ten księgowy został zweryfikowany przez inFakt
Księgowa posiada polisę ubezpieczeniową
Księgowa inFakt

Swoją ofertę kieruję do osób które oczekują kompleksowych usług w zakresie prowadzenia księgowości. Skończone studia na Uniwersytecie Opolskim na kierunku Rachunkowość oraz ponad 6-letnie doświadczenie w branży księgowości pozwala na prowadzenie księgowości Twojej firmy w sposób profesjonalny, rzetelny i zgodny z obowiązującymi przepisami podatkowymi w Polsce. Moją firmę wyróżnia przede wszystkim zaangażowanie, nowoczesność i pełny profesjonalizm.

Pracuję w biurze rachunkowym w Opolu, Krapkowicach, Kluczborku, StrzelceOpolskie. Prowadzę także księgowość klientów z całej Polski online i telefonicznie.

Współpraca z infakt

Księgowa współpracuje z inFaktem krócej niż rok

Ubezpieczenie

Księgowa posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilno-prawnej.

Certyfikaty

Ukończone szkoły i szkolenia

Ukończone studia na Uniwersytecie Opolskie na kierunku Rachunkowość i polityka podatkowa w przedsiębiorstwach, ponad 6-letnia praktyka w biurze rachunkowym, kilku miesięczny kurs "Kardy i Płace" w 2017, szkolenia z VAT i PIT 2017

Specjalizacje księgowe
Doradztwo, Usługi prawne Finanse, Ubezpieczenia IT
Udostępnij

Jak działa usługa

Wlodek@1x Włodek Markowicz opowiada o tym,
jak wygląda w praktyca usługa inFakt Księgowi

Razem z osobistym Księgowym, w cenie dostajesz aplikację do wystawiania faktur, monitorowania księgowości, przesyłania dokumentów kosztowych oraz opłacania podatków - wszystko to również w wersji mobilnej na telefon.

Anuluj Strona w budowie
Anuluj Strona w budowie
Zamknij