inFakt Księgowi
Medium

Agnieszka Jaczewska
Księgowa współpracuje z inFakt w ramach Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Księgowa inFakt Pracuję w biurze rachunkowym w Sońsk, Płońsku, Ciechanowie, Pułtusku. Prowadzę także księgowość klientów z całej Polski online i telefonicznie.

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje obsługę w dziedzinie pełnej i uproszczonej księgowości małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, spółek o różnej formie prawnej oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Oferujemy profesjonalną obsługę księgową z zachowaniem dyskrecji i lojalności. Godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli Izby Skarbowej.

Jesteśmy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w Ustawie Rachunkowej oraz nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i kompetencje zawodowe biorąc udział w kursach i w szkoleniach. W ramach naszej oferty prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe, rozliczenia międzyokresowe oraz obsługę kadrowo- płacową. Sporządzamy deklaracje podatkowe, opracowujemy zakładowy plan kont oraz wdrażamy zasady polityki rachunkowości w przedsiębiorstwie. Zajmujemy się ewidencją ryczałtową, sprawozdawczością oraz rozliczaniem dotacji unijnych. Pomagamy w zakładaniu i w likwidacji działalności gospodarczej, w wyborze najkorzystniejszej formy prawnej oraz charakteru opodatkowania. Zapraszamy Państwa do współpracy

Współpraca z infakt

Księgowa współpracuje z inFaktem krócej niż rok

Specjalizacje księgowe
Budowlana, Remontowa Doradztwo, Usługi prawne Finanse, Ubezpieczenia Fryzjerstwo, Kosmetyka Handel IT Medyczna Transport
Udostępnij

Opinie (0)

Wszystkie opinie pochodzą od klientów, których obsługuje Agnieszka. Każdy klient inFakt co 3 miesiące ocenia księgowego - poniżej widzisz te oceny.

Zamknij