Księgowy Wewnętrzny w Infakt Sp. z o.o.

inFakt poszukuje:

Sebastian

Jesteśmy firmą technologiczno-księgową, która od 2008 roku ułatwia pracę przedsiębiorcom i księgowym, oferując innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz wsparcie merytoryczne, dzięki którym księgowość staje się prosta. Jesteśmy częścią Grupy Visma- lidera księgowości w Europie.

Mam na imię Marzena i od 6 lat kieruję Działem Prawno- Finansowym, który wspiera Infakt Sp. z o.o. w obszarze księgowości, finansów, kadr i tematach prawnych. Zwracamy uwagę na to, by pracować świadomie i mieć czas na rozwój.

Opis stanowiska

Szukamy osoby na samodzielne stanowisko księgowe, która będzie prowadziła wewnętrzną księgowość Infakt Sp. z o.o. (ogłoszenie nie dotyczy obsługi klientów biura rachunkowego). Będziesz zajmować się przygotowaniem deklaracji, sporządzaniem sprawozdań do GUS, wprowadzeniem płatności do systemu bankowego i dokumentów księgowych do systemu Optima. Ponadto, będziesz brać czynny udział w zamknięciu miesiąca, czuwać nad poprawnością dokumentów i księgowań oraz wspierać obsługę kadrowo-płacową.

Kogo szukamy

Szukamy osoby z min. 2 letnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku księgowym w pełnej księgowości, która potrafi szukać nieszablonowych rozwiązań i swobodnie porusza się w zagadnieniach księgowo-podatkowych i Excelu. Ze względu na przynależność do norweskiej Grupy Kapitałowej, wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1). Twoim atutem będzie również wykształcenie ekonomiczne i znajomość zagadnień kadrowo-płacowych.

Co zapewniamy:

  • pracę w nowoczesnej firmie, która stawia na pracę zespołową,
  • dużą automatyzację procesu księgowania (rozczytywanie faktur OCR, zaawansowane schematy księgowe),
  • księgowanie wyłącznie na podstawie dokumentów w wersji elektronicznej,
  • możliwość rozwoju w różnych kierunkach (sprawozdawczość statutowa i grupowa, analiza finansowa, budżetowanie, compliance),
  • stały dostęp do platformy szkoleniowej,
  • biuro w samym centrum Krakowa z pracą w układzie hybrydowym (częściowo zdalnie),
  • elastyczny czas pracy,
  • wynagrodzenie 5 500- 7 600 zł brutto UoP/ 6500 – 9000 zł netto b2b,
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • kartę Multisport Benefit,
  • grupowe zajęcia z języka angielskiego,
  • MacBook i dodatkowy monitor