UX Designer

inFakt poszukuje:

Jacek

Poszukujemy błyskotliwego i doświadczonego UX Designera, który będzie nas wspierał w tworzeniu narzędzia ułatwiającego prowadzenie biznesu polskim przedsiębiorcom. Chcemy, by nie tracili czasu na zajmowanie się księgowością – jesteśmy ich partnerem, który automatyzuje i przyspiesza pracę.

Z Twoją pomocą, nasze narzędzia staną się jeszcze prostsze, efektywniejsze i lepiej rozumiane.

Opis stanowiska:

  • Identyfikacja potrzeb użytkowników,
  • Wykorzystanie danych i statystyk do tworzenia hipotez usprawnień,
  • Tworzenie ścieżek użytkownika i optymalizacja konwersji kluczowych miejsc w aplikacji i na stronach,
  • Szkicowanie koncepcji rozwiązań i prezentacja za pomocą szkiców, makiet, flowchartów, grafik,
  • Przygotowanie i testowanie prototypów z użytkownikami,
  • Przeprowadzanie testów AB,
  • Monitoring i analiza rezultatów podjętych działań w obszarze UX.

O tym, co będziesz robić, opowie Ci Kuba, nasz Product Owner:

„Poszukujemy kogoś, kto w oparciu o dane i wiedzę o użytkownikach, wspólnie z projektantem i zespołami developerskimi, zadba o przygotowanie i wdrożenie skutecznych i olśniewających rozwiązań, które nie tylko rozwiążą problem i przyniosą pożądane rezultaty – ale też zachwycą.”

Skontaktuj się ze mną, jeśli:

  • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w roli UX Designera,
  • Potrafisz pracować iteracyjnie w zwinnym środowisku,
  • Masz doświadczenie w projektowaniu stron www, aplikacji webowych i mobilnych,
  • Masz doświadczenie w projektowaniu zrozumiałych systemów z dużą ilością liczb,
  • Śledzisz bieżące trendy w projektowaniu doświadczeń użytkowników produktów cyfrowych,
  • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole.
  • Dodatkowe informacje

Praca u nas to:

  • Scrum wdrożony w całej firmie,
  • OKR, które wyznaczają nam kwartalny kierunek działania,
  • Produkt stale ulepszany od ponad 10 lat,
  • Rozbudowana aplikacja WWW,
  • Aplikacje mobilne na platformy iOS i Android,
  • Transparentna organizacja,
  • Gildie – specjalne zespoły do rozwiązywania problemów i wspólnej nauki.

Dla Ciebie:

  • pakiet relokacyjny, jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Krakowa,
  • praca w zespole, dla którego liczą się wartości,
  • komfortowe biuro,
  • opcje na udziały,
  • ułatwiamy dostęp do wiedzy:
    • szkolenia krajowe i zagraniczne,
    • książki tematyczne,
    • Serwisy z wiedzą.
  • klarowny system ocen okresowych,
  • atrakcyjny system rekomendacyjny,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o UoP lub B2B
  • MacBook Pro i dodatkowy monitor
  • Techniczna biblioteczka
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera
  • Świeże owoce
  • Kartę Multisport Benefit
  • Finansowanie abonamentu Wavelo
  • ArtboardCreated with Sketch.
    Wspólne lunche

Poznajmy się

Chętnie przy kawie opowiem Ci więcej o tym jak pracujemy i kogo szukamy, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 518 249 833 lub mailem jacek.czarnecki@infakt.pl

Poznaj ludzi z naszego działu i wejdź na naszego bloga developerskiego.

O inFakt

InFakt od 2008 dostarcza aplikację ułatwiającą prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej, kontakt z księgowymi i wystawianie faktur. Jest innowacyjną aplikacją stworzoną od zera, która zdobyła polski rynek i od lat utrzymuje na nim mocną pozycję. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji. W najbliższym czasie rozwiązania te będą dostarczane również na rynki zagraniczne.