DOŁĄCZ DO NAS

Zdalny Specjalista ds. Księgowości

Lokalizacja

Hybrydowo / Zdalnie

Forma zatrudnienia

B2B

Nazywam się Piotr Bienias. W inFakcie kieruję Działem Obsługi Przedsiębiorcy i Księgowego. Obecnie do naszego zespołu poszukuję Zdalnego Specjalisty ds. Księgowości.

Twój zakres obowiązków:

  • udzielanie odpowiedzi na pytania naszych klientów z zakresu księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych,
  • udzielanie wsparcia z zakresu funkcjonowania aplikacji inFakt,
  • praca z domu, z dowolnego miejsca, w wybranych przez Ciebie godzinach (minimum 160 godzin miesięcznie, praca również popołudniami i w soboty),
  • posprzedażowa obsługa Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji – telefon, e-mail, chat,
  • aktualizowanie i pogłębianie swojej wiedzy z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS).

Nasze wymagania:

  • prowadzisz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS),
  • chętnie pomagasz innym rozwiązywać problemy,
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym
  • i bliskie są Ci nowe technologie upraszczające pracę.

Co oferujemy:

  • zdalną pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej, z dowolnego miejsca w Polsce
  • pomoc w otwarciu własnej działalności gospodarczej,
  • system wdrożeniowo – szkoleniowy online,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony naszych specjalistów,
  • szansę rozwoju w strukturach firmy,
  • rozwój w zakresie księgowości, kontakt z dużą ilością ciekawych przypadków księgowych z wielu branż,
  • bezpłatny dostęp do programu księgowego, dzięki któremu będziesz mógł rozliczać swoją działalność gospodarczą,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji naliczanej za każde rozwiązane zgłoszenie.

O inFakcie

Od 2008 dostarczamy aplikację ułatwiającą prowadzenie firmy, kontakt z księgowymi, wystawianie faktur, dodawanie kosztów i dokonywanie płatności. Rozwijany przez nas mechanizm sztucznej inteligencji pozwala automatycznie rozpoznawać i księgować nowe dokumenty, co znacząco upraszcza pracę przedsiębiorcom, tak, aby mogli zająć się tym, co dla nich najważniejsze. Jesteśmy liderem na polskim rynku rozwiązań dla księgowości i należymy do norweskiej Grupy Visma.