: 43358
(css?v.22.05.19_13.55.12')

DOŁĄCZ DO NAS

Zdalny audytor

Lokalizacja

Kraków

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę lub B2B

Nazywam się Dominika Zuber. W inFakcie jestem Managerem Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Obecnie do naszego zespołu poszukuję zdalnego audytora, który będzie weryfikował poprawność rozliczeń Klientów na pełnej księgowości.

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja poprawności i terminowości księgowań Klientów posiadających spółki handlowe, usługowe i produkcyjne,
  • kontrola poziomu jakości usług świadczonych przez Księgowych,
  • sprawdzenie przestrzegania obowiązujących procedur przez Księgowego,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów.

Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu ksiąg handlowych spółek handlowych, usługowych i produkcyjnych,
  • wiedza z zakresu PIT, VAT, ZUS, CIT, ustawy o rachunkowości,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • analityczne myślenie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Co oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,
  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa,
  • system wdrożeniowo – szkoleniowy,
  • wysoką kulturę pracy,
  • MacBooka i dodatkowy monitor,
  • dostęp do firmowej biblioteczki,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,
  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
  • świeże owoce,
  • codzienne wspólne lunche w biurze, finansowane przez firmę,
  • kartę Multisport Benefit,
  • zadaszony parking rowerowy + prysznic,
  • atrakcyjny system rekomendacyjny,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach,
  • wygodne krzesło 🙂

O inFakcie

Dołącz do ponad 300 wykwalifikowanych księgowych z całej Polski stale współpracujących z inFakt. Rozwijaj swoje kompetencje i zdobywaj nowe doświadczenia. Od 2008 tworzymy rozwiązania informatyczne, które odpowiadają na nowe potrzeby małych i średnich przedsiębiorców oraz księgowych. W tym czasie aż 490 000 przedsiębiorców skorzystało z naszych usług wystawiając faktury, księgując online oraz współpracując z naszymi specjalistami.