: 40957
(css?v.22.05.19_13.55.12')

DOŁĄCZ DO NAS

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Kraków

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę lub B2B

Nazywam się Mateusz Boguszewski i od 6 lat współtworzę Dział Prawno-Finansowy w inFakt. Obecnie do swojego zespołu poszukuję Specjalisty ds. kadr i płac.

Lubimy pracować mądrze aby mieć czas na rozwój. W naszym dziale stawiamy na optymalizację i automatyzację procesów oraz elektroniczny obieg dokumentów.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie i sporządzanie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia),
  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • pełna obsługa rozliczeń z tyt. ZUS, PPK, PFRON, PIT oraz kontakt z organami publicznymi,
  • akceptacja wniosków urlopowych pracowników, kontrola ewidencji czasu pracy,
  • bieżące wsparcie pracowników w zakresie kadr i płac,
  • sporządzanie zestawień na potrzeby księgowości,
  • pomoc przy wprowadzaniu faktur zakupu i sprzedaży do systemu księgowego.

Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie kierunkowe lub średnie ogólnokształcące z ukończonym kursem kadrowo-płacowym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • bardzo dobra znajomość Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych,
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • znajomość programu Płatnik,
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi,
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość ERP Optima.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę (5 000 – 7 000 zł brutto) lub B2B (6 000 zł – 8 400 zł netto),
  • hybrydowy model pracy (w wybrane dni możesz pracować zdalnie),
  • elastyczne godziny pracy,
  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • dofinansowanie usługi księgowej inFakt.pl
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • MacBook Pro i dodatkowy monitor,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • wygodne krzesło oraz regulowane elektrycznie biurko.

O inFakcie

Jesteśmy firmą technologiczno-księgową, która od 2008 roku ułatwia pracę przedsiębiorcom i księgowym, oferując innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz wsparcie merytoryczne, dzięki którym księgowość staje się prosta. Należymy do norweskiej Grupy Visma – lidera księgowości w Europie. Od 2021 roku jesteśmy podmiotem nadzorowanym przez KNF (licencja AIS).