Ta strona używa plików cookie Więcej o sposobie korzystania z nich przeczytasz w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich stosowanie, możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Działy firmy

Business Development

Główne cele działu BizDev w inFakt to pozyskiwanie partnerów strategicznych do aplikacji oraz wsparcie procesu zamawiania usługi księgowości przez przedsiębiorców. Ze względu na charakterystykę sprzedawanej usługi nasza praca często zahacza o produkt, kwestie prawne oraz wsparcie klienta z czego czerpiemy dużo energii do działania.

Marketing

Mamy oczy i uszy otwarte na potrzeby przedsiębiorców oraz księgowych. Opracowujemy przydatną im wiedzę w sposób przystępny. Inspirujemy do założenia własnej działalności i korzystania z inFaktu. Atuty naszego zespołu to znajomość bieżących zmian związanych z przedsiębiorczością i prawem podatkowym, samodzielne prowadzenie działań marketingowych oraz interdyscyplinarność.

Administracja i HR

Dbamy o kulturę współpracy, przejrzystą organizację i otwartość. Znamy perspektywę każdego z działów. Rekrutujemy, pomagamy odnaleźć się w nowej pracy i rozwijać swoje umiejętności. W realizacji naszych zadań niezbędne jest wyczulenie na potrzeby innych, inicjatywa, dobra organizacja i umiejętność motywowania do pozytywnych zmian.

Produkt

Naszym celem jest aby produkt, który tworzymy i rozwijamy był intuicyjny oraz łatwy w użyciu dla naszych użytkowników. Wszelkie, często trudne w zrozumieniu, zmiany księgowe wprowadzamy w aplikacji tak, aby nie budziło wątpliwości, w jaki sposób z nich korzystać. Jako zespół, posiadamy różne umiejętności, które znakomicie uzupełniają się w codziennej pracy.

IT

Wierzymy, że prowadzenie finansów mikro i małych firm może być proste i przyjemne, zarówno dla przedsiębiorców, jak i księgowych. Nasze rozwiązania usprawniają prowadzenie własnego biznesu. Łączymy kompetencje developerskie (Ruby, DevOps, AI) i zespołu biznesowego (managerowie, analitycy i projektanci). Cenimy ludzi, którzy rozwijając produkt, chcą sami się rozwijać.

Obsługa Klienta

Pomagamy znaleźć najprostsze wyjścia z trudnych sytuacji i wyjaśniamy to, co zawiłe. Odpowiadamy w krótkim czasie. Ułatwiamy pracę księgowym oraz przedsiębiorcom na co dzień. W naszej pracy konieczna jest znajomość przepisów i najnowszych interpretacji podatkowych oraz chęć pomagania innym.

Biuro rachunkowe

Upraszczamy przedsiębiorcom wybór księgowego. Rozwijamy środowisko współpracy księgowych oraz klientów inFakt. Dbamy o wysoki poziom zadowolenia obu stron. W naszej pracy niezbędne są wysokie umiejętności komunikacyjne, znajomość specyfiki pracy księgowego i rozeznanie w oczekiwaniach różnych grup przedsiębiorców.