Działy firmy - inFakt
Menu

Działy firmy

Edukacja

Promujemy przedsiębiorczość, piszemy i mówimy o księgowości, podatkach w sposób prosty i zrozumiały. Z jednej strony zajmujemy się komunikacją z naszymi obecnymi Klientami, z drugiej ułatwiamy prowadzenie firmy nowym Klientom.

Komunikujemy o nowych funkcjonalnościach, zmianach w przepisach, kwestiach księgowych, m.in. na naszym inFaktowych blogach, wystąpieniach na żywo, w filmach wideo czy webinarach.

Lubimy dzielić się wiedzą. Wierzymy, że o księgowości i prowadzeniu firmy można mówić w sposób ciekawy oraz zrozumiały i co ważne - czerpać z tego frajdę!

Administracja i HR

Współpracujemy ściśle z Zarządem i wspieramy wszystkie działy, dlatego wiemy co dzieje się w całej firmie i….u każdego pracownika;-) Nasze relacje opieramy na zaufaniu i komunikacji. Liczy się dla nas jakość, a nie ilość pracy, więc ciągle szukamy nieszablonowych rozwiązań, które pomogą nam oderwać się od papierkowej roboty.

IT

W IT budujemy i rozwijamy aplikację inFakt.

Zajmujemy się zarówno webową wersją dostępną pod adresem infakt.pl, jak i aplikacjami na urządzenia mobilne (iOS/Android/Windows iPhone). Aplikacje te projektujemy od podstaw: zaczynając od pomysłu, poprzez użyteczność, grafikę aż do technicznego wykonania i wdrożenia.

Aplikacje tworzymy tak, aby były proste i szybkie w działaniu.

Obsługa Klienta

Dział Obsługi Klienta to zespół ludzi z poczuciem humoru, uśmiechniętych i chętnych do pomocy.

Klienci mogą zadawać nam pytania podczas rozmowy telefonicznej, e-mailowo lub na chacie. Staramy się aby zawsze otrzymywali pełen komplet informacji na dany temat. Udzielane przez nas wskazówki dla przedsiębiorców nie zawierają w sobie artykułów z ustaw czy niezrozumiałych interpretacji podatkowych - mówimy językiem przedsiębiorcy. Udzielane wsparcie dla księgowych opiera się o merytorykę, przepisy i interpretacje podatkowe.

Biuro Rachunkowe

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe powstało pod koniec 2011 roku i jest młodszą siostrą samodzielnego Programu do Księgowości. Dział składa się ze menadżera biznesowego OBR pracującego w siedzibie firmy oraz zdalnych partnerów księgowych stacjonujących na terenie całego kraju. Obecnie jest to najliczniejszy dział całej firmy - na początku 2016 roku liczba księgowych przekroczyła 100 osób! Księgowych wspiera dodatkowo zespół specjalistów podatkowych i technicznych.

Dział specjalistów to zespół profesjonalistów z poczuciem humoru, dlatego codzienne potyczki z problemami księgowymi i częste zmiany przepisów nie są nam straszne. Na co dzień wspomagamy fachową wiedzą współpracujących z nami księgowych z całej Polski. Cenimy sobie rozwój i chcemy się dzielić wiedzą z każdym kto chce się uczyć, dlatego prowadzimy dwa blogi: księgowy i kadrowy, webinary oraz nagrywamy szkolenia księgowe.

Zamknij