Kariera - inFakt
Menu

Kariera

Poznaj nas

Poznaj ludzi, którzy mogą na siebie liczyć

Poznaj nas large@x1
Poznaj nas@x1

Wybierz dział dla Siebie

Rozwój

Ciekawe projekty

Wyznajemy zasadę podważania rzeczywistości, dlatego znajdziesz dla siebie ciekawy projekt, którego nieraz sam będziesz inicjatorem i na którego rozwój będziesz miał realny wpływ.

Ciekawe projekty large@x1
Ciekawe projekty@x1

Doświadczeni ludzie

Mimo, że inFakt jest młodym zespołem, ma sporo doświadczonych ludzi, z których wiedzy możesz czerpać garściami, bo wszyscy chętnie dzielimy się swoją wiedzą.

Doswiadczeni ludzie@x1
Doswiadczeni ludzie large@x1

Współpraca między działami

Dzielimy się wiedzą, ponieważ w inFakcie gramy do jednej bramki, dlatego wiele projektów wykonujemy wspólnie, tworząc międzydziałowe zespoły projektowe.

Praca miedzy dzialami large@x1
Praca miedzy dzialami@x1

Szkolenia

Dofinansowane są one u nas indywidualnie i dopasowane do każdego pracownika. To Ty decydujesz, w którą stronę chcesz podążać.

Szkolenia@x1
Szkolenia large@x1

Konferencje

Nasi pracownicy brali udział w konferencjach krajowych i zagranicznych (między innymi: Barcelona, Berlin, Sofia, Saloniki)

Konferencje@x1
Konferencje large@x1

Talenty

Wspólnie z instytutem Gallupa badamy 5 najsilniejszych cech każdego z nas. Skupiamy się na nich i rozwijamy je, dzięki czemu lepiej ze sobą współpracujemy.

Talenty@x1
Talenty large@x1

Firmowa biblioteczka

W inFakt lubimy czytać, nasza biblioteczka ma ponad 300 książek i nieustannie rośnie, powiększając się o tytuły dotyczące IT, Marketingu, Księgowości i Zarządzania.

Firmowa biblioteczka@x1
Firmowa biblioteczka large@x1

Integracja

Happy friday@x1
Happy Friday
Raz na jakiś czas organizujemy spotkanie o nieformalnym charakterze, na którym poszczególne działy opowiadają o swoich osiągnięciach i projektach.
Urodziny large@x1
Urodziny
W dniu swoich urodzin każdy z nas dostaje pyszne ciasto i słyszy głośne "sto lat" śpiewane przez cały zespół inFaktowiczów.
Swieta large@x1
Święta
Z okazji Świąt zawsze spotykamy się w gronie wszystkich naszych pracowników na kolacji wigilijnej lub śniadaniu wielkanocnym.
Rodzinnie@x1
Rodzinnie
W sezonie letnim integrujemy się wspólnie z naszymi bliskimi na ciekawych wydarzeniach w plenerze.

Zdrowie

Masaze@x1
Masaże
Oprócz wygodnego krzesła :) o nasze kręgosłupy dba sympatyczny masażysta, który odwiedza nas w każdy piątek.
Treningi@x1
Treningi
W każdą środę na pobliskiej siłowni miłośnicy aktywności fizycznej mogą wziąć udział we wspólnych zajęciach pod okiem profesjonalnego trenera.
Owoce@x1
Owoce
Wyznajemy zasadę, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego dwa razy w tygodniu mamy dostawę świeżych owoców.
Multisport@x1
Multisport
Jesteś stałym bywalcem siłowni, basenu lub innej strefy fitness? W inFakcie możesz skorzystać z dofinansowania do karty Multisport Benefit.
Ubezpieczenie zdrowotne@x1
Ubezpieczenie zdrowotne
Jeśli jesteś zainteresowany dodatkową opieką medyczną możesz skorzystać z dofinansowanego abonamentu. Do Twojej dyspozycji będzie wiele ośrodków zdrowia.

Rekrutacja

Aplikując do nas wiedz, że chcemy Cię bardziej poznać, dlatego nasza rekrutacja składa się najczęściej z trzech etapów. Porozmawiamy za pośrednictwem skype’a lub telefonu oraz koniecznie u nas w biurze (za wyjątkiem osób pracujących zdalnie).

W czasie procesu będziemy badać nie tylko wiedzę i umiejętności. Chcemy poznać cechy Twojej osobowości a także wartości, którymi kierujesz się na co dzień. Na końcowych etapach będziemy Cię prosić o referencje.

Zawsze poinformujemy o Twoich postępach i wyniku danego etapu. Możesz być pewny, że po każdym procesie rekrutacji, jeżeli tylko zechcesz, otrzymasz od nas informację zwrotną w której podzielimy się z Tobą naszymi wnioskami.

Już w czasie rekrutacji poznasz swojego bezpośredniego przełożonego, który aktywnie uczestniczyć będzie w całym procesie.

Wiktor sarota@x1 Wiktor Sarota
wiktor.sarota@infakt.pl

Oferty pracy

Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF.

Wiedza

Zobacz więcej
Zamknij