page-it.php: 2965
(css?v.22.05.12_14.11.37')

Ta strona używa plików cookie Więcej o sposobie korzystania z nich przeczytasz w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich stosowanie, możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Nasze zespoły

Wiemy z doświadczenia, że motywacja i produktywność poszczególnych ludzi w dużej mierze zależą od charakteru ich zespołu.

Jakie zespoły tworzymy?

Autonomiczne

Działają według zasad agile, potrafią decydować o priorytetach i na podstawie własnych decyzji, osiągają sukcesy i realizują cele sprintów.

Małe

Niewielkie zespoły pozwalają skupić cele na wspólnym obszarze – wszyscy pracują nad tym samym problemem – dzięki czemu łatwo wymieniają wiedzę i mogą dać sobie wsparcie.

Odpowiedzialne

Zespół decyduje o implementacji rozwiązania, kierując się zachowaniem odpowiedniej jakości kodu oraz odpowiednich funkcjonalności.

Zgrane

Realizacja celu sprintu zależy od działania wszystkich członków zespołu. Z każdym sprintem udoskonalamy współpracę w zespole. Gdy gdzieś utkniesz, możesz liczyć na wiele wyciągniętych rąk do pomocy.

Szczere

Potrafimy ze sobą szczerze rozmawiać nawet o najtrudniejszych sprawach. Wyciągamy wnioski, które przekuwamy w działanie. Mamy świadomość, że dzięki temu stajemy się silniejsi.

Uzupełniające się

Członkowie zespołu mają umiejętności, które pozwalają im się wzajemnie uzupełniać i tworzyć funkcjonalności bez szukania pomocy na zewnątrz.

Poznaj obszary działań zespołów developerskich

Rozwój inFakt. Dbamy o to, by księgowość była dla przedsiębiorców intuicyjna i zajmowała im minimum czasu. Dla Księgowych tworzymy środowisko, w którym mogą wspierać swoich klientów w prowadzeniu biznesu. Obu tym grupom umożliwiamy wykorzystanie możliwości urządzeń mobilnych. Integrujemy zewnętrzne narzędzia i usługi finansowe. Zapewniamy bezpieczny dostęp do dokumentów księgowych w chmurze.

DevOps – utrzymanie infrastruktury. Wspieramy proces budowy i dostarczania aplikacji. Budujemy, rozwijamy i skalujemy infrastrukturę. Dbamy o niezawodność i dostępność narzędzi inFakt.

Rozwój arbitrue. Przenosimy doświadczenia i usprawnienia z polskiej księgowości na rynek brytyjski.

Automatyzacja księgowości. Umożliwiamy łatwe i efektywne zbieranie i przechowywanie dokumentów księgowych. Usprawniamy automatyczne rozczytywanie treści faktur. Udoskonalamy asystenta automatyzującego zadania związane z księgowością.

Zespół projektowy – wizualna strona produktów. Tworzymy identyfikację wizualną produktów oraz narzędzi marketingowych. Dbamy o użyteczność i prostotę rozwiązań. Projektujemy i wdrażamy interfejsy aplikacji.

Poznaj zespoły biznesowe

Zespół biznesowy – rozwój produktów. Planujemy rozwój produktów inFakt i priorytetyzujemy zadania. Wspieramy zespoły przy realizacji celów. Analizujemy dane i na ich podstawie podejmujemy ważne decyzje biznesowe.