Pomożemy Ci zostać developerem Ruby

Twoja droga do perfekcji

Mamy ponad 10 developerów Ruby i ich liczba stale rośnie. Będą Ci pomocni.

  1. Poznajemy Twoje umiejętności
  2. Wspólnie wyznaczamy ścieżkę rozwoju
  3. Współpracujesz z pomocnym mentorem
  4. Realizujesz coraz trudniejsze projekty

Masz doświadczenie
i chcesz zmienić technologię

Na pewno wiesz, że nie jesteś związany z Twoją technologią na całe życie. Wykorzystaj to, czego już się nauczyłeś, w nowej. Najefektywniej zmienić technologię z pomocą ludzi, którzy już to zrobili. My takich mamy i będą Ci pomocni.

Piotrek
Historia sukcesu: Programowanie zacząłem od C, potem C++ i Pythona. InFakt pokazał mi, że Ruby oznacza efektywną i przyjemną pracę. Jestem liderem projektu napisanego w Ruby on Rails.

Dopiero się uczysz
i chcesz zostać Juniorem

Chcesz pracować w najprzyjemniejszej technologii i firmie, która rozwija własny produkt? Budujemy inFakt w Ruby już ponad 10 lat i mamy ludzi, którzy będą Ci pomocni. Wszystko, czego od Ciebie oczekujemy, to Twoje zaangażowanie.

Agnieszka
Historia sukcesu: W 2017 napisałam swoją pierwszą linijkę w Ruby. Szukałam miejsca, gdzie mogłabym nabrać doświadczenia. Trafiłam na inFakt. Jestem pod wrażeniem, jak dużo można się tutaj nauczyć.

Jesteś gotowy na zmianę technologii,
ale jeszcze nie na zmianę pracy?

Poznaj warsztaty technologiczne z Akademią inFakt. Czeka na Ciebie wiedza z pierwszej ręki, która znają tylko praktycy. Sprawdź się, w praktycznych zadaniach i zyskaj potwierdzenie swoich umiejętności. Płacisz wyłącznie swoim zaangażowaniem.

Poznaj Akademię inFakt

Jakie masz jeszcze możliwości rozwoju?

Dołączając do inFaktu, stajesz się częścią uczącej się organizacji. Zyskasz dostęp do wielu inspirujących i regularnych działań.

Zobacz możliwości rozwoju

Możemy pomóc Ci się rozwijać. Dołącz do nas!

Dołącz do zespołu developerów (Ruby DevOps, AI) lub zespołu biznesowego (managerowie, analitycy, projektanci)

Sprawdź oferty