Menu

Współpraca
z przedsiębiorcą

jest w Twoich
rękach

Sprawnie odbieraj dokumenty oraz Wygodnie archiwizuj

Obieg i archiwizowanie dokumentów
można polubić

Jeśli nie musisz odbierać papierowych faktur a nawet wychodzić z domu, by księgować swoich klientów, to masz pracę, której można Ci pozazdrościć. Właśnie takie warunki chcemy Ci zapewnić. W inFakt poświęcamy mnóstwo czasu, by zaoszczędzić go Tobie. Swój czas podaruj klientom.

Dlaczego warto?

 • Natychmiastowy odbiór faktury

  Przez aplikację inFakt masz stały dostęp online do faktur sprzedażowych swoich klientów. Sprawdzasz je i księgujesz w dogodnym dla Ciebie czasie. Nie czekasz, aż klient je dostarczy.

 • Łatwy import do programów księgowych

  Dane z faktur z łatwością zaimportujesz do swojego programu księgowego. Aplikacja inFakt jest zintegrowana z najczęściej używanymi programami: Insert, Optima, inne.

 • Wygodna i bezpieczna archiwizacja

  Masz zapewniony porządek w fakturach, pomocne katalogowanie i całkowite wyeliminowanie problemu zagubionych faktur. Wszystko to dzięki dedykowanej przestrzeni w aplikacji inFakt na przechowywanie dokumentów z dostępem dla Ciebie i klienta.

 • Szybkie przesyłanie dokumentów

  Wystarczy, że przedsiębiorca zrobi zdjęcie dokumentu kosztowego aplikacją mobilną inFakt i w kilka sekund masz do niego dostęp. Prześle dokument również przez aplikację www.

Dzięki sprawnej obsłudze klientów mam czas i warunki, by zająć się pogłebianiem relacji z nimi
Piotr Juszczyk Księgowy inFakt, www.infakt.pl/ksiegowi/piotr-juszczyk
Testimonial@x1
Media o nas