Menu

Pracę
możesz
kończyć
szybciej

Uwolnij się od powtarzalności oraz Przejdź na nowy sposób pracy

Mała zmiana, która jest
wielkim krokiem do przodu

Potrzebujesz około 2 godzin na zapoznanie się z Inteligentnym Asystentem oraz dwóch okresów księgowych, by Asystent nauczył się trafnie rozpoznawać faktury. Na początek skorzystaj z samouczka lub poproś nas o konsultację. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dlaczego warto?

 • Digitalizacja papierowych faktur

  Ręczne przepisywanie papierowych faktur zajmuje Ci za dużo czasu? Użyj telefonu z aparatem i aplikacją inFakt. Rób fakturom zdjęcia i tylko sprawdzaj, czy aplikacja zamienia je poprawnie w pliki.

 • Samoczynne księgowanie faktur

  Jeśli dana faktura u Twojego klienta się powtarza, inFakt będzie księgował ją samoczynnie na Twoje życzenie. System wykrywa powtarzalne czynności i proponuje utworzenie na ich podstawie reguł.

 • Minimalizacja błędów księgowych

  Literówki i niespójne dane nie powinny przeszkadzać Ci w pracy. InFakt wyeliminuje oczywiste pomyłki i inne typowe błędy wynikające z przeoczeń. Nie będzie wymagało to już Twojej uwagi.

 • Wielostronna kompatybilność

  Ułatwiamy Ci korzystanie z różnych programów w pracy. Każdy format pliku, którego potrzebuje Twój program księgowy, możesz wygenerować z łatwością z inFaktu, bez konieczności przepisywania danych.

Media o nas