Menu

Pracę
możesz
kończyć
szybciej

Uwolnij się od powtarzalności oraz Przejdź na nowy sposób pracy

Mała zmiana, która jest
wielkim krokiem do przodu

Potrzebujesz około 2 godzin na zapoznanie się z Inteligentnym Asystentem oraz dwóch okresów księgowych, by Asystent nauczył się trafnie rozpoznawać faktury. Na początek skorzystaj z samouczka lub poproś nas o konsultację. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Inteligentny asystent video@x1 Icon play
Dominika Zuber i Darek Skrzypoń opowiadają,
jak Inteligentny Asystent inFakt oszczędza czas księgowym

Dlaczego warto?

 • Digitalizacja papierowych faktur

  Ręczne przepisywanie papierowych faktur zajmuje Ci za dużo czasu? Użyj telefonu z aparatem i aplikacją inFakt. Rób fakturom zdjęcia i tylko sprawdzaj, czy aplikacja zamienia je poprawnie w pliki.

 • Samoczynne księgowanie faktur

  Jeśli dana faktura u Twojego klienta się powtarza, inFakt będzie księgował ją samoczynnie na Twoje życzenie. System wykrywa powtarzalne czynności i proponuje utworzenie na ich podstawie reguł.

 • Minimalizacja błędów księgowych

  Literówki i niespójne dane nie powinny przeszkadzać Ci w pracy. InFakt wyeliminuje oczywiste pomyłki i inne typowe błędy wynikające z przeoczeń. Nie będzie wymagało to już Twojej uwagi.

 • Wielostronna kompatybilność

  Ułatwiamy Ci korzystanie z różnych programów w pracy. Każdy format pliku, którego potrzebuje Twój program księgowy, możesz wygenerować z łatwością z inFaktu, bez konieczności przepisywania danych.

Ile razy Asystent był już pomocny?
Sprawdzaj na żywo:

Zobacz statystyki
Media o nas

Ile razy Asystent był już pomocny

 

Pokazujemy na bieżąco w ilu księgowaniach Asystent był już pomocny. Gwarantujemy stałą dostępność Asystenta, natomiast treść plików, które przetwarza, pozostaje poufna.

plików wysłano do zaksięgowania

 %
zaksięgowane zostało
samoczynnie
przez
Inteligentnego Asystenta
Księgowego

Inteligentny Asystent inFakt

Najczęściej zadawane pytania

Skąd Inteligentny Asystent wie, jak dokument powinien zostać zaksięgowany?

Asystent “uczy się” rozpoznawać koszty na podstawie wcześniej zaksięgowanych dokumentów przez Księgowego na koncie danego klienta. Po 2-3 księgowaniach, Asystent “wie” jak poradzić sobie z kolejnym dokumentem. Księgowemu pozostaje wtedy jedynie weryfikacja poprawności księgowań.

Jak szybko zostanie zaksięgowany dokument?

Potwierdzenia przelewów księgowane są przez Asystenta w ciągu kilku minut. Faktury kosztowe księgują się zazwyczaj w ciągu 48 godzin. W szczególnych przypadkach, czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Jaka jest dokładność rozczytywania dokumentów?

Zdecydowana większość dokumentów rozczytywana jest bezbłędnie. Należy jednak zwracać uwagę na jakość dostarczonego zdjęcia lub skanu - od niej zależy też skuteczność rozczytania. Po rozczytaniu i zaksięgowaniu dokumentu przez Asystenta, wystarczy, że Księgowy na koniec tylko zweryfikuje poprawność rozczytania.

Czy każdy księgowy może używać Asystenta?

Każdy Księgowy, który współpracuje z inFakt jako Partner w ramach Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego może korzystać z pomocy Inteligentnego Asystenta.

Czy muszę za Asystenta płacić?

Każdy Księgowy, który podejmie współpracę z inFakt jako Partner może korzystać z Inteligentnego Asystenta bezpłatnie.

Czy Inteligentnego Asystenta trzeba instalować?

Inteligentnego Asystenta nie trzeba instalować, jest integralną częścią programu księgowego, który Księgowy dostaje od inFakt po podjęciu współpracy jako Partner.

Co jeżeli dokument nie zostanie rozczytany?

Jeżeli Asystent ma wątpliwości co do księgowanego kosztu, ostateczną decyzję co do sposobu księgowania pozostawia Księgowemu.

Co w sytuacji, kiedy w indywidualnym przypadku mojego klienta dokument powinien być zaksięgowany inaczej?

Jeżeli zachodzi taka potrzeba, Księgowy może w każdej chwili zmienić sposób księgowania danego dokumentu.