page-accountants.php: 190
(css?v.22.05.12_14.11.37')

Ta strona używa plików cookie Więcej o sposobie korzystania z nich przeczytasz w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich stosowanie, możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Poszerzaj ofertę,
ułatwiaj sobie zadania

inFakt ułatwia współpracę z przedsiębiorcą i księgowanie. Dzięki temu księgowi inFaktu mogą przyjmować więcej klientów a jednocześnie… mają więcej czasu dla siebie, na rozgryzanie trudnych przypadków księgowych czy doskonalenie zawodowe.

Poznaj 3 obszary, w których inFakt zmieni Twoją pracę

Nowi klienci
i większe zarobki

Tworzymy biurom rachunkowym i księgowym warunki, w których mogą się prezentować dokładnie tak, jak tego oczekują przedsiębiorcy. Skracamy drogę od przedsiębiorcy do księgowego.

Adam Cyganmenadżer odpowiadający za współpracę z księgowymi inFaktu

Sprawna współpraca
przez Internet

Sama wymiana emaili to już zdecydowanie za mało, by móc o sobie powiedzieć, że pracuje się przez Internet. My pozwalamy przedsiębiorcom i księgowym pracować na tej samej aplikacji, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, bez potrzeby wymiany papierowych dokumentów.

Wsparcie merytoryczne
i techniczne

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Nasi eksperci podatkowi są gotowi rozwiać wątpliwości w każdym trudnym, indywidualnym przypadku księgowym. Chętnie udzielają się na YouTube, blogach i szkoleniach. Jeśli potrzebujesz wsparcia w korzystaniu z inFaktu, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 22:00.

Media o nas

Sprawdź, jak
ułatwiamy pracę

Zapraszamy do inFaktu