Menu

Poszerzaj ofertę,
automatyzuj zadania

Rozwiązania tworzone przez inFakt zmniejszają ilość pracy powtarzalnej i rutynowej. Jednocześnie pozwalają na bliższy kontakt z klientem, na który jest też więcej czasu. To sprawia, że wartości nabiera wiedza, doświadczenie i doradztwo świadczone poszczególnym przedsiębiorcom.

Martas@x1
Marta Serafin opowiada o tym,
jak współpracuje się z inFakt

Poznaj 3 obszary, w których inFakt zmieni Twoją pracę

Nowi klienci
i większe zarobki

Tworzymy biurom rachunkowym warunki, w których mogą się prezentować dokładnie tak, jak tego oczekują przedsiębiorcy. Skracamy drogę od przedsiębiorcy do księgowego.

Adam Cygan Menadżer Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Sprawna współpraca
przez Internet

Sama wymiana emaili to już zdecydowanie za mało, by móc o sobie powiedzieć, że pracuje się przez Internet. My pozwalamy przedsiębiorcom i księgowym pracować na tej samej aplikacji, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, bez potrzeby wymiany papierowych dokumentów.

Wsparcie merytoryczne
i techniczne

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Nasi eksperci podatkowi są gotowi rozwiać wątpliwości w każdym trudnym, indywidualnym przypadku księgowym. Chętnie udzielają się na YouTube, blogach i szkoleniach. Nasza pomoc techniczna jest dostępna bez dodatkowych kosztów od poniedziałku do soboty w godzinach 7 - 22.

Media o nas