Informacje

Nowości

Nowe inFaktowe API i portal dla developerów – zapraszamy do korzystania

Po wielu tygodniach pracy możemy nareszcie powiedzieć: gotowe! inFaktowe API v3 oraz zupełnie nowy portal dla developerów są już „na froncie”, a to znaczy, że możecie z nich korzystać. Mamy nadzieję, że nasze nowe API i dokumentacja przypadną Wam do gustu.

Najnowsza wersja API inFaktu zawiera sporo ulepszeń, a także nowych funkcjonalności, które pozwolą jeszcze szybciej zintegrować się z usługami inFaktu. Zapraszamy do przejrzenia strony z Dokumentacją.

Informacje o API dostępne na nowym portalu

Nowe API to nie wszystko. Uznaliśmy, że zmiany wymagają stworzenia portalu dla programistów, który ułatwi wyszukiwanie niezbędnych informacji. Tak powstała strona infakt.pl/developers, na której zgromadzone są wszystkie niezbędne informacje.

Na portalu infakt.pl/developers znajdziecie przede wszystkim obszerną dokumentację zawierającą wszelkie możliwe wywołania i parametry wraz z przykładami zastosowań.

Oprócz tego na portalu jest zakładka nowości, w której będzie można śledzić rozwój API oraz ważne komunikaty. Jest też opcja szybkiego zwrócenia się o pomoc do zespołu inFaktu, który z przyjemnością rozwieje wszelkie wątpliwości.

Interaktywna dokumentacja

Dodatkowym ułatwieniem korzystania z nowego API inFaktu jest interaktywna dokumentacja. Dzięki niej można przetestować zapytania do API z poziomu przeglądarki – szybko i wygodnie. Aby korzystać z interaktywnej dokumentacji, należy posiadać klucz dostępu. Więcej informacji – tutaj.