Zbliżają się wydatki, a Tobie brakuje środków? Sprawdź nasze rozwiązanie

Potrzebujesz środków na usługi IT? Może prowadzisz hotel i właśnie wyposażasz jego wnętrze? Może brakuje Ci sprzętu do Twojego zakładu przemysłowego albo materiałów budowlanych na dokończenie budowy nowego biurowca? A może po prostu nie są Ci na rękę zbliżające się terminy płatności za ZUS i US? 

Czy opłacę koszty, jeśli brakuje mi środków? 

Każda firma boryka się z chwilowymi deficytami finansowymi. Niezwykle ważny jest wtedy jak najłatwiejszy i jak najszybszy dostęp do gotówki bez rezygnacji z nowych inwestycji. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie.

Tak. Mamy na to sposób

Z odpowiedzią na takie potrzeby przychodzi PragmaGO®. Usługa rozłożenia kosztów firmowych na raty (finansowania) pozwala odroczyć płatność i rozbić ją na mniejsze kwoty. Cały proces można zrealizować już w dwie godziny. 

Dla kogo takie rozwiązanie? 

Usługa finansowania sprawdzi się u wszystkich Przedsiębiorców potrzebujących pilnie środków na jakikolwiek koszt firmowy. Obejmuje ona zarówno bieżące zakupy, koszty firmowe, jak i płatności podatkowe: US i ZUS. 

finansowanie, skarbonka, pieniądze na czas

Czy warto skorzystać z usługi rozłożenia kosztów na raty?

Korzystając z rozwiązania od PragmaGo rozkładamy swoje koszty na raty powiększone o prowizję, którą oczywiście poznasz przed podjęciem decyzji. Trzeba zatem przekalkulować, czy taki zabieg się opłaca.

Jakie otrzymasz korzyści dzięki usłudze finansowania? 

  • Rozkładając koszty na raty, będziesz mógł swobodniej rozwijać swoją firmę i inwestować.
  • Opłacisz zobowiązania US i ZUS na czas.
  • Unikniesz niekomfortowych sytuacji, bo już nigdy nie będzie Ci brakować środków na opłacenie kosztów. 
  • Opóźnienia nie będą Cię dotyczyć. 
  • Zadbasz o płynność finansową swojej firmy. 
  • Wykażesz się terminowością, co cenią kontrahenci. 

Jak skorzystać z usługi?

  1. Zaloguj się do aplikacji inFaktu i wskaż składkę ZUS, podatek lub koszt, który chcesz opłacić, klikając opcję “Rozłóż koszt na raty z PragmaGO”
  2. Wybierz ilość rat, w jakich chcesz spłacić pożyczone pieniądze i zapoznaj się z widocznym kalkulatorem kosztów.
  3. Wypełnij formularz i zaakceptuj warunki zlecenia przez SMS oraz wykonaj przelew weryfikacyjny na 1zł. 
  4. Ciesz się środkami na swoim koncie (w przypadku opłacania podatków) lub opłaconymi zobowiązaniami bezpośrednio na konta Twoich kontrahentów nawet w 2h! 

Ile to kosztuje?

Koszt usługi jest uzależniony od kryteriów: wysokości kosztu oraz ilości rat. Można go sprawdzić jeszcze przed wypełnieniem formularza, w panelu w aplikacji inFaktu. 

Najwyższą łączną kwotą, jaką PragmaGO® może zapłacić za koszty jednej firmy jest 250 tys. PLN. Kwota ta jest odnawialna – oznacza to, że jeżeli część przyznanej puli środków będzie już spłacona, można ją ponownie wykorzystać na kolejne wydatki firmowe.

Zadbaj o rozwój swojej firmy z bezpiecznym i polecanym finansowaniem. Bez wychodzenia z domu. Prosto z aplikacji inFaktu.