Jak złożyć wniosek o spłatę w ratach ZUS, podatków i zakupów firmowych?

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie zmusza Przedsiębiorców do podejmowania kroków, które zapewnią ich firmom przetrwanie i wygenerują jak najmniej strat. Dlatego warto korzystać z wszelkich form pomocy Państwa, ale też z innych rozwiązań chroniących płynność finansową i pozwalających na rozwój. W związku z tym przypominamy o rozwiązaniach w naszej aplikacji: 

Rozłóż ZUS i podatki na wygodniejsze raty

Przedsiębiorco, jeśli chcesz, możesz skorzystać z rozwiązań tarczy antykryzysowej i odroczyć spłatę zobowiązań ZUS lub rozłożyć je na raty. Ale oprócz tej opcji, zachęcamy do rozłożenia ZUSu i podatków na nawet 12 miesięcy z Partnerem inFaktu – PragmaGO. 

Na czym to polega i dlaczego warto? 

Po pierwsze – składasz wniosek w pełni online i możesz otrzymać pieniądze na spłatę zobowiązań nawet w 2h. W myśl akcji #zostańwdomu nie musisz nigdzie wychodzić i składać podpisów – bo dane weryfikowane są za pomocą jednorazowego przelewu na 1zł. Więc wybierasz ilość rat, otrzymujesz symulację wysokości spłat i wysyłasz wniosek. Kiedy zapadnie pozytywna decyzja, otrzymasz środki na konto i będziesz mógł opłacić zobowiązania. 

Czyli co jest wyjątkowego w naszym rozwiązaniu? Wygodny wniosek, szybkie i pewne środki, dopasowana ilość rat, minimum formalności, w pełni online. 

A może potrzebujesz teraz rozwinąć swój biznes? 

Wielu Przedsiębiorców już wie, że żeby uchronić się przed negatywnymi konsekwencjami, a także wyprzedzić możliwą zmianę zwyczajów klientów w kierunku działania online powinni jak najszybciej zainwestować w aplikacje i rozwiązania IT. Aby mieć możliwość sprzedaży i obsługi klienta przez internet. Nie tylko teraz, już na zawsze. 

W okresie kryzysowym nie jest łatwo pozyskać nowe finansowanie bankowe, dlatego tu także inFakt razem z PragmaGO® wychodzą na przeciw, umożliwiając zakupy firmowe płatne w ratach. PragmaGO® zapłaci za Twoje zakupy, a Ty możesz je spłacić nawet w 12 ratach. Liczbę rat możesz określić sam. Wniosek złożysz online w 5 minut, a decyzję otrzymasz w 2 godziny. Wprowadź fakturę zaliczkową, pro formę lub fakturę VAT w listę kosztów i kliknij „Rozłóż na raty z PragmaGO®”, żeby sprawdzić, jak to działa. 

Wierzymy w to, że nawet w kryzysie trzeba patrzeć w przyszłość. Dlatego będziemy intensywnie szukać rozwiązań, które mogą wesprzeć naszych użytkowników w tym niełatwym czasie. 

Jak skorzystać z usługi?

  1. Zaloguj się do aplikacji inFaktu i wskaż składkę ZUS, podatek lub koszt, który chcesz opłacić, klikając opcję “Rozłóż koszt na raty z PragmaGO”
  2. Wybierz ilość rat, w jakich chcesz spłacić pożyczone pieniądze i zapoznaj się z widocznym kalkulatorem kosztów.
  3. Wypełnij formularz i zaakceptuj warunki zlecenia przez SMS oraz wykonaj przelew weryfikacyjny na 1zł. 
  4. Ciesz się środkami na swoim koncie (w przypadku opłacania podatków) lub opłaconymi zobowiązaniami bezpośrednio na konta Twoich kontrahentów nawet w 2h! 

Korzystasz tylko z Programu do Fakturowania w inFakcie? Jeśli tak, to może jest właśnie dobry moment, aby odkryć Program do Samodzielnej Księgowości lub obsługę zaufanego Księgowego inFaktu? Wtedy będziesz mógł swobodnie korzystać z wymienionych rozwiązań! Sprawdź nasz cennik.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu