Zakręcony piątek w inFakcie


21 marca 2016 2 min. czytania

Dzisiaj trochę o inFakcie od drugiej strony. Wspominaliśmy, że chcemy, abyście byli w stanie poznać nie tylko nasze produkty, ale także nas samych. Jak wiecie, kształtują nas nasze wartości i jedną z nich jest budowanie pozytywnej atmosfery, nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz naszej firmy 🙂

W inFakcie organizujemy tzw. szczęśliwe piątki, podczas których mamy okazję zarówno do podsumowania naszej pracy, jak i integracji między wszystkimi działami firmy.

Co robiliśmy…?

Nasze pierwsze inFaktowe spotkanie w 2016 roku odbyło się 4 marca.

Rozpoczęliśmy od zebrania się w naszym puff roomie, gdzie mieliśmy okazję wysłuchać kilku prezentacji na różnorakie tematy. Najczęściej mówimy o tym, co udało nam się zrealizować, opowiadamy o naszych planach na kolejny kwartał i przybliżamy pracę wybranych działów.

Na ostatnim spotkaniu wysłuchaliśmy:

  • planów IT na najbliższy kwartał
  • “Kup, tylko teraz, szok?” – słów kilka o tym, jak pracujemy w marketingu
  • i mały debiut dziewczyn z HR – Rekrutacja od kuchni

Wszystkie prezentacje zostały przedstawione w atmosferze śmiechu i przy obecności różnorakich smakołyków (dla każdego coś dobrego 🙂 ). Mieliśmy przy tym okazję, aby wymienić poglądy i porozmawiać na wszystkie nurtujące nas mniej lub bardziej tematy (Harry Potter? Czemu nie!).

Trochę sportu w inFakt!

Chwila oddechu i wyruszyliśmy całą ekipą na Plac Nowy w Krakowie. Naszym miejscem docelowym była znajdująca się tam kręgielnia. Jej atmosfera już na wejściu sprawiła, że poczuliśmy ducha rywalizacji. Byliśmy podzieleni na 6 drużyn, w których znajdowali się zarówno doświadczeni “kręglarze”, jak i ci zupełnie początkujący.

 

infakt

 

Pomimo to, i jednym i drugim szło zadziwiająco dobrze – może to dzięki obecności pysznej pizzy? 😉

 

inFakt-kregle

 

Zaraz po ciężkich rozgrywkach część z nas udała się w zakamarki Krakowa, żeby bawić się do białego świtu, a część z kolei… prosto do łóżka.
Wszystkim wygranym gratuluję, a całej reszcie życzę, aby czas do kolejnego Happy Friday mijał nam jak najszybciej! 🙂

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu